Panvica Tefal C9080552 Ceramic Control Induction, 26cm

Panvica Tefal C9080552 Ceramic Control Induction, 26cm

Panvica Tefal C9080552 Ceramic Control Induction, 26cm

Kód výrobku: C9080552

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3

Eleganciu spoločne s vysokou výkonnosťou do vašej kuchyne prinesie čisto biela keramická panvica Ceramic control C9080552 od francúzskej spoločnosti Tefal. Jedná sa o panvicu stredných rozmerov (26 cm v priemere) s výnimočne silným dnom Induction, ktoré zaručuje perfektný rozvod tepla. Výrobca Tefal je už viac ako 60 rokov svetovou špičkou v oblasti výroby kuchynského riadu s nepriľnavým povrchom.

Táto univerzálna panvica je vhodná pre všetky typy tepelných zdrojov - plyn, keramickú alebo sklenenú varnú dosku, a dokonca aj indukciu. Nový keramický povrch panvice s technológiou Thermo-SpotTM je dokonale odolný proti mechanickému poškodeniu, takže si môžete byť istí, že na ňom nevzniknú odreniny a škrabance, a to ani po použití kovového kuchynského náčinia. Mixovanie priamo v nádobe s touto panvicou nie je problém, a povrch je odolný aj proti tepelným šokom a deformáciám.

Vysoká nepriľnavosť materiálu panvice Tefal Ceramic Control Induction sa postará o to, aby ste nič nepripálili. Jedlo v nej pripravené bude chrumkavé a vypražené do zlatista. Silné dno Induction s diskom z nerezovej ocelezaisťuje efektívny a rovnomerný rozvod tepla po celej spodnej ploche nádoby. Manipuláciu uľahčuje pohodlná, elegantná ergonomická rukoväť. Panvica disponuje indikátorom teploty Thermo-SpotTM, ktorý vám dá vedieť, akonáhle panvica dosiahne správnu teplotu pre prípravu pokrmu. Tak nedôjde k prílišnému rozohriatiu dna a skvelé výsledky varenia budú zaručené. Ideálnu teplotu pre vyprážanie (okolo 180°C) spoznáte podľa toho, že indikátor získa jednoliatu farbu.

 

Ak vám záleží na zdravom varení, potom ste si vybrali správne. Riad Tefal je zdravotne nezávadný a šetrný k životnému prostrediu. Neobsahuje olovo, kadmium ani kyselinu PFOA. Pri umývaní potom oceníte ľahko čistiteľný povrch, na ktorom nelepí mastnota ani pripáleniny. Vďaka hĺbke tejto panvice na nej uvaríte napríklad pre celú rodinu, a v prípade nutnosti ju možno tiež použiť pre pečenie v rúre, ak teplota nepresiahne 175°C. Všetko dopĺňajú zaoblené okraje panvice, ktoré vám uľahčia servírovanie.