Menu
Menu

Panasonic TX-L32BL6E

Panasonic TX-L32BL6E

Panasonic TX-L32BL6E

Kód výrobku: TXL32BL6E

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3
Skladom

LED televízor Panasonic TX-L32BL6Eje ten pravý krásavec do vašej obývačky. Populárna značka opäť prináša vysoko kvalitné zariadenie, ktoré si užije celá rodina. S HD ready rozlíšením a uhlopriečkou 32 palcov sa budete pri sledovaní filmov cítiť ako v kinosále, zvuk zaobstará dvojica reproduktorov s celkovým výkonom 10 W. Ako nevyčerpateľný zdroj zábavy bude tento smart televízor slúžiť pomocou Wi-fi pripojenia, vďaka ktorému objavíte celý rad skvelých aplikácií.

 Smart TV

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy. Okrem skvelého podania filmov a TV relácií vás taktiež udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie na klasický ethernet.  Medzi aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najpopulárnejšie aplikácie patria tie, ktoré sú zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

 Swipe & Share 2.0

Funkcia Swipe & Share vám umožňuje jednoduchým spôsobom preniesť obsah, ako sú fotografie, videá a webové stránky zo smartphonu na veľkú obrazovku jediným pohybom ruky. A rovnako jednoducho môžete „vytiahnuť“ obsah z obrazovky televízora. Všetko, čo k tomu budete potrebovať, je bezplatná aplikácia TV Remote 2 vo vašom mobilnom zariadení.

 My Home Screen

Pomocou tejto funkcie na svojej obrazovke ľahko a rýchlo nájdete presne to, čo hľadáte. Či už sa rozhodnete vytvoriť si vlastný vzhľad obrazovky od nuly, alebo použijete niektorý z prednastavených formátov, zistíte, že takéto intuitívne rozhranie uľahčí prepínanie medzi jednotlivými druhmi zábavy, ktoré máte radi – od televíznych show po rôzné aplikácie, informácie a ďalšiu zábavu. Takto si obrazovku môžu nastaviť až štyri osoby, takže nebudete nikdy hľadať v obľúbených položkách niekoho iného.

 Eco

LED televízory Panasonic sú vybavené mnohými funkciami pre úsporu energie. Televízor Panasonic TX-L32BL6Esa môže pochváliť zaradením do energetickej triedy A+, čo z neho robí veľmi úsporný a ekologicky šetrný produkt.

Panasonic TX-L32BL6E
Panasonic TX-L32BL6E
Panasonic TX-L32BL6E
Panasonic TX-L32BL6E