Panasonic SCPM04ECS

Panasonic SCPM04ECS

Panasonic SCPM04ECS

Kód výrobku: SCPM04ECS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Panasonic SC-PM250EC-S 109,00
105,30
Skladom
2
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
3
Skladom

CD mikrosystém Panasonic SCPM04ECS ponúka moderný a kompaktný vzhľad, ktorý prináša čistý zvuk s bohatými hlbokými tónmi. Výborne esteticky vyladený hliníkový panel s dvojicou reproduktorov sa stará o zabezpečenie výborného prednesu. Ten sa budete môcť užiť nielen z CD nosičov, ale aj za pomoci flash diskov s rozhraním USB 2.0. U mikrosystému nechýba analógový vstup zvuku a výstup pre slúchadlá.

Mikrosystém Panasonic SCPM04ECS oplýva vkusnými líniami, estetickým prevedením a funkčným rozmiestnením ovládacích prvkov, vďaka ktorým sa stane ozdobou ktoréhokoľvek interiéru. V hliníkovom paneli je zabudovaný LCD displej, ktorý slúži na zobrazovanie času a názvu skladieb. Skvelý zvukový výkon je zaistený pomocou dvojice reproduktorov, ktoré svojim výkon poteší každého fanúšika dobrej hudby.

Radi zaspávate pri hudbe? Potom funkcia automatického vypnutia je priamo robená pre vás. Mikrosystém obsahuje tuner s RDS funkciou s predvoľbou až pre 30 FM staníc a 15 AM staníc, kedy ich naladenie je možné pomocou automatického ladenia. Súčasťou balenia je diaľkový ovládač pre jednoduchý a pohodlný spôsob obsluhy. Spoločnosť Panasonic kladie veľký dôraz na ekologickosť, ktorá má za následok použitie nezávadných látok a materiálov pri výrobe ich výrobkov. Snažia sa tiež o čo najmenšiu spotrebu energie pri používaní.

Panasonic SCPM04ECS
Panasonic SCPM04ECS