Onkyo HT-S3705

Onkyo HT-S3705

Onkyo HT-S3705

Kód výrobku: HTS3705

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Hi-Fi systémy

Najpredávanejšie Hi-Fi systémy

1
Skladom
2
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
79,92
Skladom
3
Skladom

Elegantne vyzerajúci a riadne nadupaný reciever Onkyo HT-S3705​ sa stane nepostrádateľným spoločníkom v domácnosti pre všetkých, ktorí si ho kúpia. Veľmi silnou zbraňou, ktorá upúta už na prvý pohľad je práve jednoliaty a veľmi vkusný dizajn. Ak vás však nedostane práve spomínaný vzhľad, tak ako tromf na vás čaká surový a nadštandardný výkon.

Kvalitné zvukové podanie je bez veľkej variácie možných pripojení k ničomu a tak u tohto receivera nájdete široké spektrum konektorov, či už drôtových alebo bezdrôtových. Z momentálne najpoužívanějších konektorov tu nájdete 4x HDMI, klasický RGB a tiež koaxiálny vstup. V spoločnosti Onyko myslia aj na budúcnosť a pripravili príjemné prekvapenie v podobe UltraHD konektora, ktorý podporuje rozlíšenie až 4K. Určite veľmi oceniteľný je Bluetooth, kedy jednoducho pripojíte váš telefón či tablet a môžete púšťať obľúbenú muziku prakticky ihneď. Samozrejmosťou je pripojenie USB a tiež podpora 3D zobrazení.

Vysoko kvalitné zvukové podanie nie je žiadny problém.100 W výkon, ktorý v spojení s 5 kanálovým systémom dáva 500 W, si dokáže poradiť aj s tými najťažšími úlohami. Či už ste teda milovníkmi vážnej hudby alebo tvrdého metalového nárezu, môžete sa spoľahnúť na maximálny pôžitok.Kvalitnému zvukovému podaniu dopomáhajú samozrejme tiež softvérové technológie. Napríklad pokročilý hudobný optimizér dokáže vykompenzovať nedostatočnú kvalitu a podať čistejší a lepší zážitok. Koncovým bodom sú špičkovo spracované reproduktory práve vďaka 70-ročnej skúsenosti firmy Onkyo.

Onkyo HT-S3705
Onkyo HT-S3705
Onkyo HT-S3705
Onkyo HT-S3705