Menu
Menu

Olympus VR-340 Black

Olympus VR-340 Black

Olympus VR-340 Black

Kód výrobku: V105080BE000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Pokiaľ hľadáte lacný fotoaparát, ktorý prebudí vašu kreativitu, siahnite po značke Olympus. Digitálny kompakt Olympus VR-340 si zaobstaráte za nízku cenu, ľahko ho schováte do vrecka a vďaka 15 scénickým režimom ho využijete na fotografovanie detí, prírody alebo napríklad architektúry. Tento malý vreckový ultrazoom je vybavený objektívom so solídnym desaťnásobným zväčšením. Funkcia 10x optického zoomu pokryje ohniskovú vzdialenosť s ekvivalentom 24 až 240 mm. Objektív so sveteľnosťou f/3 umožní dobré zachytávanie svetla, ktorému dopomáha možnosť nastavenia ISO až na hodnotu 1600. Vďaka tejto kombinácii ste úplne pripravení na fotografovanie atraktívnych zákutí celého sveta. Tento fotoaparát radi schováte do púzdra a vezmete všade so sebou.

Olympus VR-340

Kompaktný fotoaparát Olympus VR-340 je vybavený 1/2,3" snímačom s rozlíšením 16 megapixelov. Veľká hustota obrazových bodov vám dovolí zachytiť aj tie najmenšie detaily. Šikovný autofocus s detekciou tváre sa postará o dokonalú ostrosť vašich fotografií, či už fotíte deti pri hraní, alebo rodinnú oslavu. Výkonná stabilizácia obrazu zmierni otrasy rukou a dovolí vám fotiť ostré snímky aj za zlého osvetlenia. Automatický režim vám zaistí pohodlie pri fotografovaní, zatiaľčo vašej fantázii poslúži až 15 motívových programov, ktoré nastavia fotoaparát podľa vašich aktuálnych potrieb. Za pozornosť stojí vynikajúci režim Makeup, ktorý zmäkčí tiene a celkovo vylepší výsledné podanie portrétov.

Olympus VR-340 hdvideoOlympus VR-340 make-up režim

Pokiaľ nielen radi fotíte, ale aj natáčate, nie je to pre Olympus VR-340 najmenší problém. Fotoaparát je vybavený režimom natáčania videa, a to až v HD kvalite. Všetky zachytené objekty môžete pohodlne sledovať na 3" LCD displeji, ktorý podáva obraz plne zodpovedajúci výslednému snímku alebo videu. Pre ľahkú manipuláciu je tento Olympus vybavený gripom, s ktorým ho môžete ľahko držať jednou rukou. Konštrukcia fotoaparátu je veľmi moderná a tenká. Hrúbka fotoaparátu nepresahuje 1,9 cm. Napriek tomu sa ale do neho vojde dobíjacia Li-ion batéria a pamäťová SD karta, ktorá vám značne rozšírí kapacitu pre nafotené snímky a videosekvencie.

Olympus VR-340 Black
Olympus VR-340 Black
Olympus VR-340 Black