Menu
Menu

Olympus SZ-16 Black

Olympus SZ-16 Black

Olympus SZ-16 Black

Kód výrobku: V102100BE000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Olympus SZ-16 silver


Digitálny fotoaparát Olympus SZ-16 vďaka svojmu prevedeniu zapadá do obľúbenej triedy kompaktných super-zoomových prístrojov, ktoré sa môžu pochváliť špičkovou optikou, výbornou výbavou a kompaktnými rozmermi vhodnými pre denné prenášanie. Vďaka svojmu objektívu (24x optické priblíženie, 25 - 600 mm) a ďalšej výbave sa jedná o univerzálneho pomocníka vhodného pre začínajúcich i pokročilých užívateľov.

Nechýba revolučná technológia IHS pre jasné a dokonale ostré fotografie za každých okolností. Vďaka tomu je fotoaparát vhodný do prírody, na športové akcie i rodinné oslavy - pri každej z tejto príležitostí prídu na rad jeho silné vlastnosti. Základom je veľmi rýchle ostrenie, duálna obrazová stabilizácia, pokročilá detekcia tvárí ľudí aj zvierat, režim panoráma a celý rad umeleckých funkcií.Okrem fotografií je možné tiež nahrávať veľmi kvalitné videá v rozlíšení až vo FullHD rozlíšení. S tým všetkým pomôže kvalitný LCD displej s uhlopriečkou tri palce. Fotografie a videá je možné ukladať do vnútornej pamäte (59 MB) alebo na podporované pamäťové karty (SD/SDHC/SDXC, slot je kompatibilný s Eye-Fi). Okrem bežného USB ponúkne fotoaparát tiež AV výstup a HDMI rozhranie (typ D). Napájanie zaisťuje dodávaný Li-Ion akumulátor.

OLYMPUS SZ-16 vďaka integrovanému obrazovému procesoru TruePic V umožňuje zaznamenávať súčasne fotografie aj videoklip a vy si tak nemusíte v rýchlosti vyberať medzi najvhodnejším formátom pre zachytenie určitej situácie. Nová zdokonalená verzia režimu iAuto automaticky rozpoznáva širokú škálu scén a automaticky použije najvhodnejšie nastavenia pre aktuálnu situáciu. Vy sa tak môžete sústrediť len na zachytenie toho najdokonalejšieho okamihu.


Hlavné prednosti:

  • 24x super širokouhlý zoom
  • IHS technológia
  • Záznam FullHD videa
  • Všestranné použitie a kompaktné rozmery
Olympus SZ-16 Black
Olympus SZ-16 Black
Olympus SZ-16 Black
Olympus SZ-16 Black
Olympus SZ-16 Black