Menu
Menu

Olympus SZ-15 silver

Olympus SZ-15 silver

Olympus SZ-15 silver

Kód výrobku: V102110SE000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Kompaktný fotoaparát s takými malými rozmermi a takým veľkým zoomom, aký má Olympus SZ-15, len tak ľahko nenájdete. Snímač s rozlíšením 16 megapixelov produkuje veľmi kvalitní fotografie a video zábery. Jednou z úchvatných funkcií SZ-15 je Tele makro režim. Väčšina fotoaparátov s makro režimom dokáže fotiť len z veľmi krátkej vzdialenosti, čím fotený objekt zatienia alebo ho dokonca vyplašia. S tele makro funkciou môete fotiť z väčšej vzdialenosti pri zachovaní extrémnych detailov.

kompaktný fotoaparát Olympus SZ-15

Pokiaľ by ste mali strach, že vaše fotky budú rozmazané, pustite obavy k vode. O stabilné a ostré fotky sa postará duálny stabilizátor obrazu. Samozrejmosťou sú magické kreatívne filtre a schopnosť natáčať video v HD rozlíšení

kompaktný fotoaparát Olympus SZ-15

optickým zoomom 24x a zoomom 48x so super rozlíšením získate fenomenálne detailné zábery. Napriek tomu, že je kompaktný a ľahký, jeho objektív s 24x optickým zoomom ponúka vynikajúcu flexibilitu vďaka ohromujúcemu rozsahu ohniskovej vzdialenosti 25 - 600 mm. A vďaka zoomu so super rozlíšením môžete priblíženie zdvojnásobiť na hodnotu 48 x a dostať sa tak do blízkosti vzdialených predmetov bez výraznej straty kvality.

Vytvárajte prvotriedne snímky, videoklipy a tlačové materiály. Vysoké rozlíšenie 16 megapixelov umožňuje veľkoformátovú reprodukciu snímok vo vysokej kvalite a použitie digitálneho zoomu na orezanie fotografií na ideálnu veľkosť.

kompaktný fotoaparát Olympus SZ-15

Maximalizujte kvalitu všetkých snímok svojho videa. Duálna stabilizácia obrazu kombinuje stabilizáciu posunom snímača s vysokou citlivosťou ISO a rýchlou uzávierkou, aby ste mohli fotiť jasné a ostré snímky pohybujúcich sa objektov.

Pomocou teleobjektívu a režimu makro môžete fotografovať aj malé vzdialené objekty. kompaktný fotoaparát Olympus SZ-15Okrem silného 24násobného zoomu umožňuje objektív fotoaparátu SZ-15 priblížiť sa k fotografovanému objektu až na 40 cm bez jeho vyrušenia – získate vďaka tomu úžasné a ostré makroskopické snímky.

Olympus SZ-15 silver
Olympus SZ-15 silver
Olympus SZ-15 silver
Olympus SZ-15 silver
Olympus SZ-15 silver
Olympus SZ-15 silver