Menu
Menu

Olympus SP-820UZ Silver

Olympus SP-820UZ Silver

Olympus SP-820UZ Silver

Kód výrobku: V103050SE000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Digitálny kompakt Olympus SP-820UZv elegantnej striebornej farbe nenájde medzi digitálnymi kompaktmi žiadnu konkurenciu. Vďaka rafinovanému gripu sa skvele drží a pomocou prívetivého užívateľského menu neuveriteľne ľahko ovláda. Dostatok priestoru pre ukladanie snímkov vám poskytne podpora SD, SDHC a SDXC pamäťových kariet. U fotoaparátu je však vždy na prvom mieste obrazová kvalita, na ktorú Olympus SP-820UZ rozhodne nezabúda. Disponuje najmodernejším CMOS snímačom s rozlíšením 14 megapixelov a to rozhodne nie je všetko. Jeho hlavné prednosti vám predstavíme v nasledujúcom texte.

Všetko v jednom objektíve

Zachyťte aj vzdialené obzory v detailnom zobrazení. Tento kompaktný 40x optický zoom poskytuje ohromný rozsah ohnisiek od 22,4 do 896 mm. Vďaka digitálnemu 80 x priblíženiu s funkciou Super resolution sa dostanete neuveriteľne blízko aj k veľmi vzdialeným objektom. Vďaka svetelnosti F/3,4 dokáže objektív dobre kresliť aj za horších svetelných podmienok.

Premeňte zložité zábery na jednoduché s pomocou iHS technológie.

Technológia iHS, pôvodne navrhnutá pre zrkadlovky a fotoaparáty PEN, docieľuje vďaka procesoru TruePic V a CMOS snímaču vysokú citlivosť a extrémne rýchle a kvalitné spracovanie obrazu. Výsledkom sú detailne prekreslené zábery, a to aj za slabého svetla.

 

 

Buďte v centre diania za všetkých okolností

Niekedy je obtiažne, aby sa na fotku vošlo všetko, čo potrebujete. S extrémne širokým ohniskom 22.4mm, čo je ešte širšie ako v tejto triede bežných 24mm, sa vám do záberu vojde všetko, čo potrebujete - od krajiniek až po veľké rodinné stretnutie.

Zachyťte životné osudy v úchvatnej Full HD kvalite

Rovnako ako fotoaparát ponúka vysoko kvalitné video vo Full HD kvalite, dokáže tiež využiť funkciu vysokorýchlostného snímania a zachytiť aj rýchlo pohybujúce sa objekty v spomalenom režime okienko po okienku. Zachytí aj to, čo ľudské oko nie je schopné postrehnúť. Následne si scénu premietnete spomalene na Full HD TV obrazovke.

Objavte miniatúrny svet v režime Super makro

Super makro režim je vyvinutý špeciálne pre zachytenie drobností miniatúrneho sveta okolo nás. Vďaka tejto špeciálnej funkcii môžete ostriť už zo vzdialenosti jedného centimetra od fotografovaného objektu! Preskúmajte dosiaľ skrytý svet do posledného detailu!

 

Hlavné vlastnosti

  • 1/2,3" CMOS senzor
  • 14 Mpix
  • 40x optický zoom
  • Super Macro
  • Full HD video

 

 


     

Olympus SP-820UZ Silver
Olympus SP-820UZ Silver
Olympus SP-820UZ Silver
Olympus SP-820UZ Silver