Olympus DM-901

Olympus DM-901

Olympus DM-901

Kód výrobku: DM901

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Prehrávače

Najpredávanejšie Prehrávače

1
Mikrofón Hama DM20 (46020)
12,99
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Diktafón Olympus DM-901 poskytuje plne profesionálne funkcie pre dokonalé zachytenie zvuku vo veľkom množstve formátov vrátane lineárneho PCM, čo je formát, ktorý používa bezstratovú kompresiu a ukladá tak zvuk v kvalite prevyšujúcej kvalitu záznamu na CD. Veľké množstvo funkcií pre profesionálne použitie v kombinácii so záznamom vo vysokej kvalite stavia tento diktafón na vysokú úroveň a vy ho tak využijete nielen na nahrávanie, ale aj na prehrávanie napríklad svojej hudby alebo audio kníh.

Vďaka oficiálnej aplikácii pre chytré telefóny od firmy Olympus a schopnosti diktafónu sa pripojiť k Wi-Fi, dostávate do ruky unikátnu kombináciu nástrojov, pretože môžete diktafón ovládať vzdialene pomocou svojho telefónu a umiestniť ho tak napríklad blízko osoby, ktorá hovorí bez toho, aby ste ju rušili ovládaním priamo. Olympus DM-901 zvládne tiež hneď po nahraní odoslať súbor do vášho telefónu, takže ho máte okamžite k dispozícii.

Ovládanie prístroja je vďaka farebnému displeju a intuitívnemu užívateľskému prostrediu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Displej je navyše podsvietený, takže nebudete mať problém ho ovládať aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Diktafón je vybavený 4GB internou pamäťou, ktorú je možné rozšíriť až na 64 GBpomocou externej microSDXC karty. K počítaču pripojíte diktafón pomocou USB portu verzie 2.0. Pre vaše maximálne pohodlie disponuje zariadenie tiež radom scénických módov, nízkoprahovým filtrom a automatickým nahrávaním, čo len potvrdzuje jeho určenie pre profesionálne použitie.

Nahrávať záznam možno do troch formátov, a to WMA, MP3 a PCM. U formátov WMA a MP3 možno ďalej zvoliť dátový tok, s akým sa záznam bude ukladať. Formát MP3 podporuje dva režimy, a to nahrávanie v bitrate 128 kbit/s, s ktorým sa do pamäte diktafónu vojde 55 hodínzáznamu, a v bitrate 256 kbit/s, ktorý internú pamäť zaplní po 27,5 hodináchzáznamu. Pre veľmi dlhú výdrž internej pamäte je možné použiť formát WMA, ktorý podporuje nahrávanie v dátovom toku od 8 do 32 kbit/s a umožňuje tak uložiť do pamäte až 850 hodín nahrávky. V prípade, že budete nahrávať s najvyššou kvalitou, teda do formátu PCM, ktorý ukladá 16-bitové vzorky s frekvenciou až 48 kHz, sa na internú pamäť vojde 4,5 hodiny záznamu.

Diktafón disponuje štandardným vstupom pre mikrofón, ktorý využijete v prípade, že vlastníte externý mikrofón a chcete tvoriť ešte kvalitnejšie nahrávky. Oceníte tiež štandardný 3,5mm jack pre slúchadlá, ktorý vám dáva možnosť si vybrať, či si záznam prehráte na vstavanom reproduktore, alebo na svojich slúchadlách.

 
Zabudované sú tiež ďalšie pokročilé funkcie, ako je prehrávanie bez prerušenia, triedenie záznamov do adresárov či kopírovanie a presúvanie záznamov.

O napájanie sa stará lítiový akumulátor LI-50B, na ktorý vydrží diktafón nahrávať približne 29 hodín v móde najnižšieho dátového toku, prípadne môžete diktafón napájať z USB portu svojho počítača. Zariadenie i s akumulátorom váži 105 g a meria 115 × 51 × 17,9 mm. Ponuka ovládania diktafónu je k dispozícii aj v českom jazyku.

Zariadenie podporuje operačné systémy MS Windows XP a vyššie a Apple Mac OS X 10.5 a vyšší.
Olympus DM-901
Olympus DM-901
Olympus DM-901
Olympus DM-901
Olympus DM-901
Olympus DM-901