OLYMPUS DM-650

OLYMPUS DM-650

OLYMPUS DM-650

Kód výrobku: DM650

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Prehrávače

Najpredávanejšie Prehrávače

1
Mikrofón Hama DM20 (46020) 12,99
12,60
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Diktafón Olympus DM-650 v kovovom tele s pútavým dizajnom poskytuje plne profesionálne funkcie pre dokonalé zachytenie zvuku vo veľkom množstve formátov vrátane lineárneho PCM, čo je formát, ktorý používa bezstratovú kompresiu a ukladá tak zvuk v kvalite prevyšujúcej kvalitu záznamu na CD. Veľké množstvo funkcií pre profesionálne použitie v kombinácii so záznamom vo vysokej kvalite stavia tento diktafón na vysokú úroveň a vy ho tak využijete nielen na nahrávanie, ale aj na prehrávanie napríklad svojej hudby alebo audio kníh.

Stereofónne mikrofóny poskytujúce výbornú kvalitu záznamu sú doplnené o tretí stredový mikrofón, ktorý kvalitu záznamu povyšuje na ďalšiu úroveň. Tri mikrofóny zaručujú, že nahrávka bude ešte živšia a vyrovnanejšia než kedy predtým a bude zachytávať širokú škálu zvukového spektra.

Diktafón je vybavený 4GB internou pamäťou, ktorú je možné rozšíriť až na 32 GB pomocou externej microSDHC karty. K počítaču pripojíte diktafón pomocou USB portu verzie 2.0. Pre vaše maximálne pohodlie disponuje zariadenie tiež radom scénických módov, nízkoprahovým filtrom a automatickým nahrávaním, vďaka ktorým uspokojí aj profesionála.

Nahrávať záznam možno do troch formátov, a to WMA, MP3 a PCM. U formátov WMA a MP3 možno ďalej zvoliť dátový tok, s akým sa záznam bude ukladať, od veľmi úsporného bitratu 32 kbit/s, s ktorým sa do pamäte diktafónu vojde až 262 hodín záznamu, až po dátový tok 320 kbit/s zaručujúci veľmi vysokú kvalitu, ktorý internú pamäť zaplní po 26,5 hodinách záznamu. Pre predlžovaciu výdrž internej pamäti disponuje diktafón ešte špeciálnym módom jednostopového záznamu s veľmi úsporným bitrateom, s ktorým sa do pamäte zmestí až 1026 hodín nahrávky. V prípade, že budete nahrávať s najvyššou kvalitou, teda do formátu PCM, ktorý ukladá 16-bitové vzorky s frekvenciou až 48 kHz, sa na internú pamäť vojde 5,5 hodiny záznamu.

Diktafón disponuje štandardným vstupom pre mikrofón, ktorý využijete v prípade, že vlastníte externý mikrofón a chcete tvoriť ešte kvalitnejšie nahrávky. Oceníte tiež štandardný 3,5mm jack pre slúchadlá, ktorý vám dáva možnosť si vybrať, či si záznam prehráte na vstavanom reproduktore, alebo na svojich slúchadlách.

Zabudované sú tiež ďalšie pokročilé funkcie, ako je prehrávanie bez prerušenia, triedenie záznamov do adresárov či kopírovanie záznamov medzi internou a externou pamäťou.

O napájanie sa starajú dve NiMH batérie, prípadne môžete diktafón napájať z USB portu svojho počítača. Zariadení aj s batériami váži 86 g a meria 110,8 × 39,8 × 15.4 mm. Ponuka ovládania diktafónu je k dispozícii aj v českom jazyku.

Zariadenie podporuje operačné systémy MS Windows XP a vyššie a Apple Mac OS X 10.5 a vyšší.

OLYMPUS DM-650
OLYMPUS DM-650
OLYMPUS DM-650
OLYMPUS DM-650