Olejový radiátor Ardes 4R11S, 11 rebier VADA VZHĽADU, ODRENINY

Olejový radiátor Ardes 4R11S, 11 rebier VADA VZHĽADU, ODRENINY

Olejový radiátor Ardes 4R11S, 11 rebier VADA VZHĽADU, ODRENINY

Produkt roku 2018

Hľadáš kompaktný a napriek tomu výkonný radiátor, ktorý sa postará o vykurovanie tvojej miestnosti?
Olejový radiátor Ardes sa vďaka príkonu 2500 W postará o dostatočné teplo v miestnosti až do 75 m3. Priestorový termostat potom dovoľuje nastaviť želanú teplotu a funkcia proti zamrznutiu dodáva pokoj v zimnom období. Údržbu radiátora uľahčí skutočnosť, že olej nie je potrebné meniť. Navyše určite oceníš aj bezhlučnú a úspornú prevádzku. Vysoká akumulačná doba totiž zabezpečí, že hreje ešte dlho po vypnutí.
Tak neváhajte a ešte dnes svojej izbičke doprajte dostatok tepla.

Kód výrobku: 4R11S_ZT11

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vzduchotechnika ZLACNENÉ

Najpredávanejšie Vzduchotechnika ZLACNENÉ

1
2
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má použilo. 

Výkonná prevádzka

Elektrický mini olejový radiátor Ardes 4R11S sľubuje úspornejšie aj efektívnejšie kúrenie vo vašej izbe. Vďaka silnému príkonu 2500 W je vhodný pre miestnosti do 75 m3. Nechýba samozrejme ani termostat pre úpravu teploty, ktorý je navyše vybavený funkciou proti zamrznutiu. Nízku váhu a kompaktné rozmery potom sprevádza aj štvorica koliesok a pohodlné držadlo, vďaka ktorým radiátor ľahko premiestnite.

 


 

Rad výhod

Medzi výhody olejových radiátorov patrí najmä bezúdržbová prevádzka, pretože olej nie je potrebné v radiátore meniť. Veľkým plusom je potom aj vysoká akumulačná schopnosť, radiátor totiž hreje ešte dlho po vypnutí z elektriny a úplne bezhlučná prevádzka, vďaka čomu vás nebude ničím rušiť. O bezpečie sa tu potom stará aj ochrana proti prehriatiu a prevrhnutiu a kontrolka zapnutia.