Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna

Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna

Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna

- Parádne sledovanie na 5,84“ FHD+ IPS displeji, chránenom odolným sklom Gorilla Glass 3
- Veľkolepá kapacita batérie 4380 mAh, ktorá umožňuje až 28 hodín nepretržitého volania 
-
Nový Android 9.0 zaisťuje skvelé fungovanie a plynulý chod
- Špičková odolnosť IP68 IP69K, chrániaca telefón proti vode, prachu, vysokému tlaku aj extrémnym teplotám
- Kvalitný výkon vďaka osemjadrovému procesoru a operačnej pamäti 6 GB RAM
- Vytvárajte krásne fotografie svojich dobrodružstiev s duálnym fotoaparátom Sony 16 + 8 Mpx
- Špičková selfies vytvoríte pomocou predného 16Mpx fotoaparátu
- Rýchle odomknutie pomocou tváre alebo postrannej čítačky odtlačkov prstov
- Možnosť bezdrôtového nabíjania 
- Podpora bezkontaktných platieb NFC cez Google Pay

Kúpte si tohto špičkového spoločníka na akékoľvek dobrodružstvá ešte dnes!!

Kód výrobku: GBV9700PRO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Odolné mobily

Najpredávanejšie Odolné mobily

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro 


Telefón iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro je odolný telefón, ktorý sa nebojí vody, prachu, ani vysokých teplôt. Okrem toho je vybavený 4 380mAh silnou batériou, ktorá spolu s osemjadrovým procesorom, 6 GB RAM / 128 GB ROM a najnovším Androidom 9.0 zaisťuje úplne luxusné fungovanie a plynulý chod. Jeho pomyselnou čerešničkou na torte je potom bezdrôtové nabíjanie.

 

Výkonné jadro pre rýchly chod

Silný osemjadrový procesor Helio 70 s frekvenciou až 2,1 GHz udržuje stály výkon telefónu a aj jeho plynulé fungovanie. Spolu s ďalšími vylepšenými komponentmi dobre zvláda aj náročnejšie úkony ako je hranie hier a pritom funguje tak, aby nespotreboval toľko energie a nabitá batéria vydržala dlhšie.

 

Na prácu, šport aj dobrodružstvá

iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro ocení každý, kto má náročnú prácu alebo žije naplno. Vďaka svojej odolnosti skvelo poslúži hasičomvojakom, ale aj tomu, kto pracuje napríklad v ťažkom priemysle, alebo sa pohybuje veľkú časť pracovnej doby vonku. Vo voľných chvíľach zasa bude skvelým parťákom pri všetkých outdoorových aktivitách, ako je potápanie, či lyžovanie a ako stvorený je najmä pre horských nadšencov či cestovateľov vydávajúcich sa za dobrodružstvom do najvzdialenejších kútov Zeme.

 

Bohatá ponuka nástrojov

iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro odolný, ale zároveň inteligentný. Klasické funkcie, ako je volanie, písanie správ, fotenie doplňujú taktiež radu nástrojov, ktoré sa hodia každý deň. Od kompasucez svietidlo, merač tepovej frekvencie, krokomer, až po vodováhualebo nástroj, ktorý pomôže s povesením obrazu.

 

 

Odolnosť, výdrž aj pohodlné používanie

 Nie je zabudnuté ani na plynulý chod telefónu, ktorý zaisťuje operačný systém Android 9.0 a navyše podporuje bezkontaktné platby telefónom vďaka technológii NFC a podpore Google Pay už nemusíte mať u seba žiadnu platobnú kartu, ani lietačku, alebo vstupnú kartu do práce. Proste len priložíte telefón a všetko je zariadené. 

 

S vodou sa kamaráti

To, že je odolný telefón vybavený krytím IP68 proti vode, už je samozrejmosťou. iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro má ale navyše aj krytie IP69K, ktoré ho chráni pred vysokým tlakom a teplotou, a splňuje vojenský štandard MIL-STD-810G, takže odolá extrémnym teplotám -55°C - 70°C. Telefón vydrží ponorený až do hĺbky 1,5 metra po dobu až 30 minút a nič sa mu nestane. A okrem toho ho môžete aj mokrý používať, pretože jeho špeciálne upravený displej reaguje rovnako dobre, aj keď je mokrý.

 

Fotky ako od profesionála

Až budete ukazovať svojim známym fotky zo svojich posledných dobrodružstiev, málokto asi uhádne, že boli vytvorené telefónom. Tento skvelý pomocník je vybavený duálnym fotoaparátom od Sony s rozlíšením 16 + 8 Mpx a rôznymi režimami fotografovania, vďaka ktorým budú fotografie vyzerať skvelo. Externý fotoaparát iGET GNVC-01 má preto lepší typ senzoru, širokouhlý objektív a špeciálny nočný režim, ktorý dovoľuje vytvoriť pekné snímky aj v horších svetelných podmienkach.

 

Ideálny pre športovcov

Pre priaznivcov športov má mobilný telefón funkciu merania tepovej frekvencie. Vďaka špeciálnemu senzoru na zadnej strane telefónu vám ju zmeria aj iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro Black. To sa hodí najmä na zostavenie tréningových plánov a nastavenie intenzity tréningov. A pokiaľ nejdete na výkon, krokomera merač spálených kalórií bude taktiež dobrý pomocník.

 

 

Nabíjačka novej generácie, bez drôtov

Okrem klasického nabíjania môžete telefón iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro nabíjať taktiež bezdrôtovo pomocou bezdrôtovej nabíjačky. Tá má veľkú výhodu v tom, že ju môžete mať stále pripravenú napríklad na pracovnom stole, telefón na ňu len položíte a po práci ho len vezmete plne nabitý. Bez drôtov, bez práce, bez starostí.

 

Nájde vás, nech ste kdekoľvek

Kombinácia dvoch navigačných systémov, GPS Glonass, má za výsledok perfektné orientačné a navigačné vlastnosti telefónu. Aj keď jeden zo systémov nebude mať v danej lokalite dosah, jednoducho ho doplní druhý. Máte tak vždy istotu, že správne miesto a smer nájdete aj na opačnej strane zemegule.

 

Odomknutie je len na vás

Postranná čítačka odtlačkov prstov je bezpečný spôsob, ako ochrániť obsah telefónu pred zvedavcami. Vďaka jedinečnosti odtlačkov prstov tak telefón dokážete odomknúť len vy a vaše dáta zostanú chránené.

 

Obsah balenia

  • 1x mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna
  • 1x slúchadlá
  • 1x predĺžený USB-C – USB kábel na pripojenie k PC a k nabíjačke
  • 1x napájací adaptér s USB
  • 1x náhradná fólia na displej
  • 1x užívateľský manuál v CZ/SK/DE/EN/PL
Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna
Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna
Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna
Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna
Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna
Odolný telefón iGET Blackview GBV9700 Pro 6GB/128GB, čierna