Odolný mobilný telefón UleFone Armor X7 Pro 4GB/32GB, čierna

Odolný mobilný telefón UleFone Armor X7 Pro 4GB/32GB, čierna

Odolný mobilný telefón UleFone Armor X7 Pro 4GB/32GB, čierna

12,7 cm (5"), 1280 x 720 px, Vnútorná kapacita pre ukladanie 32 GB, Jeden fotoaparát, Bluetooth , Wi-Fi , 4000 mAh, Android 10.0, NanoSIM, IP68, IP69K, Micro-USB, NFC

  • Obrnený dizajn vojenských štandardov MIL-STD-810G s odolnosťou IP68/IP69K
  • Kompaktný 5“ IPS displej s detailným HD rozlíšením a režimom ovládania v rukaviciach
  • Spoľahlivá prevádzka pri práci aj zábave vďaka štvorjadrovému procesoru Mediatek MT6761
  • Praktické bočné tlačidlo pre uľahčenie prístupu k fotoaparátu, svietidlu alebo nahrávaniu
  • Snímajte snímky vašich dobrodružstiev s 13Mpx fotoaparátom s podvodným režimom
  • Rýchle a bezpečné odomykanie pomocou rozpoznania tvárečítačky odtlačkov prstov
  • Výdrž na celý deň vďaka batérii s veľkou kapacitou 4000 mAh
  • Možnosť bezhotovostných platieb v obchodoch a reštauráciách pomocou NFC
  • Moderný operačný systém Android 10 so všetkými obľúbenými aplikáciami od Googlu

Kód výrobku: AMRX7P432BK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Odolné mobily

Najpredávanejšie Odolné mobily

1
Skladom
2
Skladom
3

Odolný telefón
Ulefone Armor X7 Pro


Pracujete na stavbe, v dielni alebo radi podnikáte adrenalínové aktivity v prírode? Potom určite viete, že potrebujete mobilný telefón, ktorý len tak niečo nepoloží. Presne to spĺňa odolný telefón Ulefone Armor X7 Pro v čiernej farbe, ktorý je so svojim obrneným telom s krytím IP68/IP69K pripravený na naozaj náročné podmienky, zaujme dlhou výdržou vďaka 4000mAh batérii a umožní vám využívať bezhotovostné platby v obchodoch a reštauráciách pomocou technológie NFC.


Odolný telefón Ulefone Armor X7 Pro


Telefón s vojenskou odolnosťou


Armor X7 Pro je telefón stvorený do nepohody a tomu zodpovedá aj jeho spracovanie. So svojím obrneným dizajnom vojenských štandardov MIL-STD-810G z TPU s hliníkovým rámom ponúka zvýšenú odolnosť proti pádom z výšky až 1,2 metra a jeho certifikované krytie IP68/IP69K zabraňuje vniknutiu vody aj prachu. Stane sa tak ideálnym spoločníkom do miest, kde hrozí na každom kroku nebezpečenstvo pre váš telefón.

Telefón s vojenskou odolnosťou

Moderný operačný systém Android 10


Užívajte si pohodlné ovládanie aj výber zo všetkých vašich obľúbených aplikácií ako sú Facebook, Gmail alebo Youtube v modernom operačnom systéme Android 10. Ten je nielenže jednoduchší, inteligentnejší a užitočnejší ako predchádzajúce verzie, ale súčasne aj lepšie chráni vaše dáta.


Moderný operačný systém Android 10

Výkon mu nechýba


Aj keď sa jedná o odolný telefón, na jeho výkone to poznať nie je. Jeho štvorjadrový procesor Mediatek MT6761 sa v spojení s operačnou pamäťou 4 GB RAM stará o bezproblémový chod aplikácií, streamovanie videí alebo komunikáciu s vašimi blízkymi. K dispozícii navyše máte úložnú pamäť 32 GB ROM pre vaše fotky, hudbu alebo videá, ktorú navyše môžete pomocou microSD karty navýšiť až o 256 GB.


Výkon mu nechýba


Praktické bočné tlačidlo


Veľmi užitočným pomocníkom pri ovládaní telefónu sa stane praktické bočné tlačidlo. To vám uľahčí prístup napríklad k fotoaparátu, svietidlu, nahrávaniu alebo akejkoľvek aplikácii vo chvíli, keď máte napríklad špinavé ruky a nechcete využívať dotykový displej.


Praktické bočné tlačidlo

Ovládanie aj v rukaviciach


Nechce sa vám kvôli ovládaniu telefónu dávať dole rukavice? Nemusíte. Odolný telefón Armor X7 Pro ponúka špeciálny režim ovládania displeja aj v rukaviciach, čo oceníte nielen v zime. Kompaktný 5“ IPS displej je navyše vďaka HD rozlíšeniu prehľadný a súčasne ponúka zvýšenú ochranu proti poškriabaniu a poškodeniu.

Ovládanie aj v rukaviciach

Trojica navigačných systémov


Pretože je Ulefone Armor X7 Pro stvorený pre dobrodruhov, ponúka aj výbavu, ktorú využijete na vašich cestách. Tri satelitné navigačné systémy GPS, Glonass a Galileo ponúkajú vysoko presnú lokalizáciu polohy aj uprostred lesa alebo hôr a využiť môžete aj kompas, svietidlo, barometer alebo vodováhu.


Trojica navigačných systémov


Batéria s veľkou kapacitou 4000 mAh


Napokon telefón, ktorý s vami udrží krok po celý deň. Jeho veľká 4000mAh batéria zvládne až 13 hodín hovorov, 26 hodín prehrávania hudby alebo dokonca 430 hodín v pohotovostnom režime na jeden záťah.


Batéria s veľkou kapacitou 4000 mAh

Bezhotovostné platby s NFC


Svoju kreditnú kartu môžete nechať doma. Užívajte si pohodlné a príjemné bezhotovostné platby v obchodoch alebo reštauráciách priamo so svojím telefónom. Vďaka technológii NFC s podporou Google Paytelefón nahradí úlohu vašej kreditnej karty.


Bezhotovostné platby s NFC

Zachyťte vaše zážitky aj pod vodou

Zachyťte všetky vaše dobrodružstvá v skvelej kvalite dokonca aj pod vodou pomocou 13Mpx zadného fotoaparátu vybaveného prisvetľovacou LED diódou, s ktorou urobíte krásne snímky aj v horších svetelných podmienkach. S prednou 5Mpx kamerou navyše môžete vytvárať selfies, viesť videohovory alebo odomykať telefón tvárou.


Zachyťte vaše zážitky aj pod vodou

Odomykanie pomocou tváre

Zabudnite na zložité odomykanie telefónu heslom. Užívajte si rýchle, bezpečné a príjemné odomykanie pomocou tváre alebo využite čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane prístroja.


Odomykanie pomocou tváre

Odolný mobilný telefón UleFone Armor X7 Pro 4GB/32GB, čierna
Odolný mobilný telefón UleFone Armor X7 Pro 4GB/32GB, čierna