Notebook Lenovo 15,6" i3 4GB, SSD 128GB, 81AX00TFCK

Notebook Lenovo 15,6

Notebook Lenovo 15,6" i3 4GB, SSD 128GB, 81AX00TFCK

Model roku 2019

Hledáš notebook přímo stvořený do pracovního prostředí se skvělým výkonem a maximální bezpečností?
- základom notebooku je odolná konštrukcia testovaná proti otrasom či pádom
- o detailné zobrazenie sa postará displej s antireflexnou úpravou a Full HD rozlíšením
- skvelý výkon nielen pre kancelárske aplikácie obstará procesor Intel Core
- maximálnu ochranu pre tvoje dáta sľubuje šifrovanie TPM a Windows 10 Pro BitLocker
- webkamera s vysokým rozlíšením 720p je ideálny kamarát pre videokonferencie
- navyše ju môžeš po dotelefonovaní zakryť fyzickou závierkou a byť bez obáv
- čítačka odtlačkov prstov je ideálna pre rýchle odomykanie displeja alebo bezpečný prístup k dátam
- výdrž 6 hodín zabezpečí, že s tebou notebook bez vybitia absolvuje aj celú jazdu autobusom
- namiesto DVD napaľovačky navyše môžeš dokúpiť prídavnú batériu a výdrž predĺžiť
Tak neváhaj a ešte dnes si do svojej kancelárie kúp tento jedinečný model.

Kód výrobku: 81AX00TFCK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Najpredávanejšie Lacné notebooky

1
2
3

 

 

Pracovný notebook Lenovo V330

 

 

 

Notebook Lenovo V330 sa pýši prívlastkom pracovný úplne po práve. Okrem vysokého výkonu a detailného displeja totiž ponúka rad vecí, ktoré ho v tomto odvetví posúvajú ďaleko pred jeho konkurenciu. Môžete sa tak tešiť napríklad na dokonalé šifrovanie dát, čítačku odtlačkov prsta alebo záklopku webovej kamery.

 

 

Full HD

Displej

 

Intel Core i3-8130U

Procesor

 

128 GB

SSD disk

 

       

4 GB

Pamäť

 

DVD Rambo

Mechanika

 

720p

Webkamera

 

 

 

Stvorený pre prácu

 

 

Odolná konštrukcia

Aj napriek peknému tenkému vyhotoveniu sa notebook V330 môže pochváliť vynikajúcou odolnosťou. Tú je zároveň schopný doložiť radom testov, ako je napríklad spoľahlivosť a odolnosť v extrémnych podmienkach, pri otrasoch či vibráciách a testy výdrže klávesnice alebo pántov. Je tak pripravený takmer na všetko a môže s vami cestovať doslova kamkoľvek.

 

 

 

 

Vysoký výkon

O dostatočný výkon pri spracovávaní každodenných činností, ale aj pre zábavu sa stará procesor Intel Core i3-8130U a 4GB operačná pamäť. Dávajú vám tak záruku plynulého chodu celého systému i nainštalovaných programov, nielen tým kancelárskym. Nechýba ani SSD disk s kapacitou 128 GB pre ukladanie dát a bleskové spúšťanie systému.

 

 

 

Detailné zobrazenie

O precízne zobrazenie plnej detailov nielen pre prácu sa postará širokouhlý displej s antireflexnou technológiou a Full HD rozlíšením. Je tak pripravený na detailnú prácu s tabuľkovými procesormi aj sledovanie filmov vo vysokom rozlíšení. Navyše sa vyklopiť v uhle 180° a tak napríklad rozrobenú prácu ľahko ukázať kolegom. 

 

 

 

Maximálna ochrana

 

 

 

Šifrovanie dát

Pre každú firmu sú dáta jednou z najdôležitejších komodít. V laptope od Lenova sa o ich ochranu stará hneď niekoľko systémov na čele s firmvérom Trusted Platform Module, ktorý v kombinácii Windows 10 Pro BitLocker šifruje všetky vaše dáta a heslá. Veľmi vhod príde aj technológia Active Protection System, ktorá ak deteguje pád, automaticky uzamkne pevný disk a zamedzí ďalšej strate dát.*

 

 

 

 

Závierka cez kameru

Notebook sa pýši webkamerou s vysokým rozlíšením 720p. Je tak ideálnym kandidátom pre volania či videokonferencie, kde vám ponúkne dokonalý prenos obrazu. Navyše, po dokončení hovoru, môžete webkameru uzavrieť fyzickou závierkou a mať tak istotu, že vás nikto neuvidí.

 

 

 

Čítačka odtlačku prsta

S integrovanou čítačkou odtlačkov prstov bude pamätanie si zložitých hesiel minulosťou. Pri odomykaní displeja či zabezpečených aplikácií vám postačí jednoducho sa dotknúť skenera čítačky a bez omeškania opäť pokračovať v práci. A ak sa vám ani čítačka nezdá dostatočne rýchla, nastavíte si pomocou Windows Hello rozpoznanie tváre.* 

 

 

 

Vynikajúce funkcie

 

 

Osobná asistentka

Operačný Windows 10 je ako stvorený pre pracovné návyky nielen vďaka svojim kancelárskym aplikáciám, ale aj vďaka novej osobnej asistencie Cortana. Môžete ju napríklad integrovať do svojho kalendára a nájsť s kým ste kedy pracovali na akom projekte.*

 

 

 

 

Extra dlouhá výdrž

O dlhú a ničím nerušenú prácu aj bez pripojenia k sieti sa postará batéria sľubujúca výdrž celých 6 hodín. Môžete sa tak na svoj notebook spoľahnúť aj pri cestách vlakom či autobusom. Ak vám však ani šesť hodín nestačí, môžete vymeniť DVD mechaniku za druhúbatériu.

 

 

 

Jednoduché ovládanie

Ergonomická klávesnica modelu V330 je navrhnutá pre maximálne pohodlie aj presné písanie. Plnohodnotné rozvrhnutie s numerickou časťou vám tak dopraje rýchle písanie bez preklepov. A extra veľký touchpad sa potom postará o ľahký pohyb kurzora a zabudnúť na externú myš.*Model je dodáván bez opračního systému

Notebook Lenovo 15,6
Notebook Lenovo 15,6
Notebook Lenovo 15,6
Notebook Lenovo 15,6
Notebook Lenovo 15,6
Notebook Lenovo 15,6