Niko NIKR71 (D30F - dub sonoma)

Niko NIKR71 (D30F - dub sonoma)

Niko NIKR71 (D30F - dub sonoma)

Kód výrobku: 980-1910/002

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

Ak máte v obývacej izbe nedostatok úložného priestoru, možno by ste sa mali poobhliadať po nejakom regáli. Ten krásne dotvára celistvosť obývacej izby a poskytuje vám mnoho otvoreného úložného priestoru. Ten môžete využiť na uloženie dekorácií, okrasných kvetín, rodinných fotografií alebo suvenírov z ciest. Regál môže taktiež poslúžiť ako knižnica. Svojou veľkosťou pojme veľké množstvo titulov a vy sa nemusíte báť, že by ste nemali kam uložiť svoje obľúbené knihy.

V rámci praktickosti oceníte predovšetkým členenie úložného priestoru, vďaka ktorému budete mať neustále prehľad o tom, čo kde je. Každá polička môže mať svoj účel. Regál môžete taktiež použiť na odkladanie vecí, ktoré často používate a chcete ich mať neustále po ruke. Ak túžite po modernom regáli, ktorý bude spĺňať vaše nároky na úložný priestor, ale aj dizajn, bude pre vás tou správnou voľbou regál z programu Niko.

Regál Niko je presne pre vás, či už patríte medzi vášnivých čitateľov alebo milovníkov poriadku. Keďže sú súčasťou regálu jedny spodné dvere a štyri police, máte k dispozícii otvorený aj uzatvorený úložný priestor. Do políc môžete umiestniť už spomínané knihy alebo dekorácie, ktoré chcete dať na obdiv ostatným. Do uzatvoreného priestoru sa naopak hodia veci, ktoré potrebujete mať diskrétne uložené. Je možné ho použiť v akejkoľvek miestnosti, v ktorej potrebujete umiestniť presne taký prvok.

Na jeho výrobu boli použité odolné drevotrieskové dosky, ktoré majú laminovanú povrchovú úpravu. Vďaka nej sa regál stáva odolný voči krátkodobému pôsobeniu vody. Regál sa dodáva v príjemnom vyhotovení dekor dub sonoma, ktorý jednoducho zapadne do vášho interiéru a urobí z neho príjemné miesto na bývanie.

 

 

Výhody:

  • príjemný dekor
  • praktický úložný priestor
  • variabilné využitie
  • 1 x dvierka
  • 4 x polica

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD
  • dekor: dub sonoma
  • dekor dub sonoma- odlišné priečne zafarbenie je súčasťou štruktúry dreva, nejedná sa o vadu

 

Dodávka:

  • demont - 1 balenie
Niko NIKR71 (D30F - dub sonoma)