Neo - Kúpeľňová predložka 70x115 cm (pomerančová)

Neo - Kúpeľňová predložka 70x115 cm (pomerančová)

Neo - Kúpeľňová predložka 70x115 cm (pomerančová)

Kód výrobku: 179-0022/012

Chcete oživiť vzhľad kúpeľne? Skombinovať všetko tak, aby jednotlivé prvky dokonalo ladili? Veľký aj malý detail môže ovplyvniť konečný vzhľad. Neo kúpeľňová predložka sa môže svojim dekorom tiež podieľať na vzhľade danej miestnosti. Jedná sa o príjemne vyzerajúcu predložku, ktorá bude vhodná do akejkoľvek kúpeľne. Zvolený materiál ponúka tepelne izolačnú funkciu, vďaka ktorej budete pri výstupe z vane, alebo zo sprchy stáť na teplom a príjemnom podklade. Výška vlasu je 40 mm. Tiež sa minimalizuje možnosť nepríjemného zranenia a tým sa výstup z vane stane o mnoho bezpečnejším. 

Nenásilné a príjemné dekory boli navrhnuté tak, aby nijako nenarušovali harmonické prostredie. Ich farebné vyhotovenie iba podporí už zavedený farebný koncept.

Je vyrobená z organickej bavlny. Jedná sa o alternatívu klasickej bavlny, ktorá je vypestovaná z pôvodného bavlníka. Oproti bežnej bavlne je na organickú bavlnu používaných menej pesticídov. Tento typ sa stáva veľmi obľúbeným typom tkaniny a to vďaka svojej odolnosti, priedušnosti a šetrnosti. Jeho vlastnosti sú zhodné s klasickou bavlnou a sú takmer na nerozoznanie. Bio bavlna je vďaka zvolenému spôsobu pestovania príjemnejšia a šetrnejšia k pokožke. Je vhodná pre osoby s citlivou pokožkou.

Kúpeľňová predložka má rozmery 70x115 cm.

 

 

 

Výhody:

  • príjemný dekor
  • mäkký materiál

 

Vyhotovenie:

  • materiál: organická bavlna
  • dekor: pomarančová

 

Dodanie:

  • zmontované
Neo - Kúpeľňová predložka 70x115 cm (pomerančová)