Menu
Menu

Nedis TP2100

Nedis TP2100

Nedis TP2100

Kód výrobku: 26763

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Statívy

Najpredávanejšie Statívy

1
2
Skladom
3
Skladom

Foto a video statív Camlink TP-2100 je vysoko kvalitný a cenovo dostupný statív pre kompaktné a Ultra Zoomdigitálne fotoaparáty. Tento hliníkový statív sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou, uspôsobenou trojnohou konštrukcou a gumovými pätami. Tri sekčné teleskopické nohy s profilom 21 mm majú kosoštvorcový prierez a umožňujú aretáciu polohy.

Použité materiály sú mimoriadne kvalitné, zaručujú tak dlhú životnosť, stabilitu a bezpečie vášho zariadenia na statíve. Na statíve možno ľahko a rýchlo nastaviť ideálnu výšku pomocou stredovej tyče s ozubeným prevodom, a to od 55 do 145 cm, pre požadovaný pohľad a tým docieliť dokonalej snímky podľa vašich predstáv. Na stredovom stĺpiku sa nachádza praktický háčik pre zavesenie vašej brašne.

Trojcestná hlava statívu s dvoma kĺbmi disponuje rýchloupínacou doštičkou (CL-QR21), ktorá umožňuje praktické a rýchle nasadenie zariadení. Nemusíte sa tak zbytočne zdržovať montážou vášho fotoaparátu na statív a môžete sa venovať svojmu koníčku. Nechýba ani vodováha. Statív bez problému unesie fotoaparát alebo videokameru do maximálnej váhy 3 kg.

Nedis TP2100