MS151 (Orech vlašský/biela)

MS151 (Orech vlašský/biela)

MS151 (Orech vlašský/biela)

Kód výrobku: 980-1760/002

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

Ak vás už obťažujú topánky pohádzané po podlahe, je na čase zaobstarať si priestranný botník. Ten nesmie chýbať v žiadnej modernej predsieni. Pri výbere je dôležité zohľadniť vami požadovaný vzhľad a dekor, aby botník ladil s ostatnými kusmi nábytku vo vašej predsieni. Tiež nesmieme zabudnúť priestor, ktorý poskytuje. Početná rodina ocení veľký botník, ktorý pojme veľké množstvo párov topánok, ale jednotlivec či mladý pár sa uspokojí s menším botníkom, ktorý nebude zaberať toľko miesta. Ďalej je dôležité sa rozhodnúť, či chcete mať botník otvorený, alebo uzatvárateľný. Po dôkladnom zvážení všetkých spomenutých aspektov pre vás môže byť tou správnou voľbou práve tento botník.

V jednoduchosti je krása - podľa tohto hesla sa riadi botník MS151. Elegantná kombinácia dekoru orech vlašský a bielej farby rozjasní každý interiér. Botník ponúka praktický a prehľadný vnútorný priestor, kam uložíte veľké množstvo obuvi, ktorá by inak len ležala na podlahe. Takto sa vám bude v predsieni ľahko udržiavať poriadok a váš interiér bude stále krásny na pohľad.

Botník je vyrobený z pevných drevotrieskových dosiek DTD, vďaka nim je zaručená pevnosť a stabilita. Všetky plochy sú umývateľné.

Doplňte svoju predsieň či vstupnú chodbu týmto estetickým botníkom, ktorý poskytne nielen veľkorysý úložný priestor, ale navyše sa stane estetickou dominantou.

 

Výhody:

  • stabilná konštrukcia
  • prehľadný úložný priestor
  • prírodný dekor
  • päť pevných políc

 

Materiál:

  • DTD drevotriesková doska
  • dekor:  biela/orech vlašský

 

Dodávka:

  • demontované