Mora VDK630X

Mora VDK630X

Mora VDK630X

Kód výrobku: VDK630X

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Poloindukčná samostatná varná doska MORA VDK 630 X s nerezovým rámom je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi chutné a dobre pripravené pokrmy, ale nechcú varením tráviť viac času, než je nutné. Je vybavená funkciou Sprint, vďaka ktorej môžete okamžite zvýšiť výkon varnej zóny na najvyšší stupeň, a skrátiť si tak dobu práce na varnej doske.

Táto sklokeramická varná doska v elegantnom nerezovom prevedení má jednoduché dotykové ovládanie. Tiež vďaka nemu je regulácia výkonu 0-9 veľmi plynulá. Pre prípravu pokrmov vám ponúka dve indukčné zóny a dve hi-light zóny. Časovač integrovaný do varnej dosky možno zapnúť aj počas varenia. S jeho pomocou môžete presne určiť dobu ( 99 minút), kedy je potrebné príslušnú varnú zónu vypnúť. Oceníte aj automatické vypnutie indukčnej zóny po 1 min. alebo funkciu rozpoznania správnej veľkosti riadu.

Výrobca myslel aj na bezpečnosť zvedavých detí. Kombinovaná varná doska Mora VDK 630 X je vybavená detskou bezpečnostnou poistkou. Toto senzorové tlačidlo slúži k zablokovaniu funkcií rúry na pečenie a zabraňuje tak jeho zapnutiu nedopatrením. Doska je ďalej vybavená ukazovateľom zvyškového tepla. Systém Stop Control pomocou čidla automaticky vypne dosku v prípade vyliatia tekutiny na ovládacie prvky.

Mora VDK630X