Menu
Menu

Mora CS110GW

Mora CS110GW

Mora CS110GW

Kód výrobku: CS110GW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou Mora CS110GW ponúka moderný jednoduchý vzhľad, príjemný výkon a jednoduché ovládanie. Sporák sa nachádza v energetickej triede B. Všetky hlavné časti sporáku sú tvorené z odolného a ľahko čistiteľného 100% smaltu. Povrch vydrží teplotu až 800°C a bez problémov ho môžete čistiť kovovou drôtenkou. Po celú dobu používania si udrží svoju bielu farbu a perfektný lesk.

Sklokeramická doska obsahuje 4 varné zóny. Nechýba tu ani ukazovateľ zvyškového tepla, ktorý sa rozsvieti, ak je varná doska stále príliš horúca na dotyk. Predídete tak zbytočným popáleninám, či môžete využiť zvyškového tepla na ohriatie pokrmov. Sklokeramická doska je navyše vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám a je úplne hladká a rovná. Bez problémov udrží záťaž 100 kg.

Varné zóny

  • 2x HI-LIGHT
    • 1x180 mm 1800 W
    • 1x145 mm 1200 W
  • 2x RADIANT
    • 1x145 mm 1200 W
    • 1x180 mm 1700 W

Klasická rúra s objemom 53 litrov skvele postačí pri bežnom pečení. Pomocou otočných tlačidiel môžete ľubovoľne regulovať teplotu v rozmedzí od 50°C do 250°C. Vo vnútri rúry sa nachádza praktické osvetlenie, vďaka ktorému budete mať vždy skvelý prehľad o aktuálnom stave pečenia bez nutnosti otvárania dverí a úniku tepla. Vedenie v rúre je zabezpečené prelismi, ktoré sa starajú o jednoduchú manipuláciu s plechmi a ich lepšiu stabilitu.

V spodnej časti sporáka sa nachádza sklopný úložný priestor ideálny pre skladovanie plechov, pekáčov a iného riadu, ktorý sa hodí mať vždy po ruke. Celkovú lepšiu stabilitu vám zaistia nastaviteľné nôžky. Súčasťou rúry je 1 rošt

Programy

 

 

Mora CS110GW
Mora CS110GW