Monitor Dell P2719H (DELL-P2719H)

Monitor Dell P2719H (DELL-P2719H)

Monitor Dell P2719H (DELL-P2719H)

68,6 cm (27"), 1920 x 1080 px, Full HD, LCD, Odozva 8 ms, 60 Hz, Počet HDMI portov 1

Hľadáte kvalitný monitor do vašej kancelárie alebo, ktorý bude skvele vyzerať a zároveň vám pomôže byť produktívnejší?
- elegantná konštrukcia ponúka napríklad tenký profil a minimálny rámček, čo je skvelá výhoda pri použití viacerých monitorov
- Full HDrozlíšenie sľubuje maximálne detailypre prácu s kancelárskymi aplikáciami aj pre sledovanie filmov
- technológia panelu IPSje potom zárukou živých a sýtych farieb a širokých pozorovacích uhlov
- certifikácia ComfortViewje zárukou nulového blikania a obmedzenia škodlivého modrého svetlaa tak aj pohodlného sledovania
- flexibilný stojan vám dovolí monitor podľa potreby natočiť, otočiť, nakloniť či nastaviť jeho výšku
- vďaka smart organizátoru pre káble, nebudú nikde prekážať a váš pracovný priestor ostane krásne úhľadný
Tak neváhajte a ešte dnes vyskúšajte krásny tenký rámček, špičkový obraz IPS displeja a flexibilný stojan.

Kód výrobku: DELLP2719H

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kancelárske monitory

Najpredávanejšie Kancelárske monitory

1
Skladom
2
Monitor Samsung C27F390 191,00
Skladom
3
Monitor Dell SE2421HN (210-AXKS) 143,90
Skladom

Profesionálny monitor Dell P271H

S kancelárskym monitorom značky Dell zvládnete prácu rýchlejšie a pohodlnejšie. Stará sa o to hlavne prepracovaná konštrukcia, ktorá sa jednoducho prispôsobí tomu, čo zrovna robíte alebo vynikajúci displej s dokonalým zobrazením a technológiami, ktoré chránia vaše oči pred únavou a poškodením.

Špičkový dizajn

Už na prvý pohľad je vidno, že monitor bude na vašom pracovnom stole nielen vynikajúcim spoločníkom, ale aj krásnym a elegantným doplnkom. Vyniká predovšetkým svojim tenkým profilom, vďaka ktorému si pre seba vezme ešte menej miesta a taktiež tenkým rámčekom, ktorý oceníte hlavne pri použití dvoch či viacerých monitorov súčasne.

Stvorený pre prácu

Displej sa môže pochváliť precíznym zobrazením všetkých médií, zárukou čoho je hlavne vysoké rozlíšenie a technológia IPS. Tá zaistí verné zobrazenie, sýte farby a široké pozorovacie uhly, takže každý v miestnosti uvidí obraz rovnako dobre. Ani tak však nechýba možnosť flexibilného nastavenia vďaka šikovnému stojanu, ktorý dovoľuje monitor otočiť, nakloniť či upraviť výšku.

Maximálne pohodlie

Pri práci je pohodlie viac než dôležité. Monitor Dell P2719H tak oplýva obrazovkou bez blikania s certifikáciou ComfortView, ktorá obmedzuje škodlivé modré svetlo, chráni tak zrak a stará sa o pohodlné sledovanie. O lepšie sústredenie sa potom postará aj inteligentná správa káblov, ktorá ich elegantne skryje.

Široké možnosti pripojenia

Medzi konektormi monitora nájdete radu prekvapení. Okrem HDMI, ktoré je dnes takmer samozrejmosťou, vás poteší napríklad DisplayPort alebo niekoľko USB portov pre pripojenie periférnych zariadení.

1. Konektor napájania | 2. Port HDMI | 3. Zámok stojanu | 4. Port DisplayPort | 5. Konektor VGA | 6. Port USB pre pripojenie k počítaču (upstream) | 7. Porty USB pre periférne zariadenie | 8. Porty USB pre periférne zariadenie