Príďte na najbližšiu predajňu - VYBRAŤ

Mobilný telefón Huawei Nova 3 4GB/128GB, fialová

Tovar je vypredaný

Mobilný telefón Huawei Nova 3 4GB/128GB, fialová

Model roku 2018

- Sledujte svoje obľúbené filmy na obrovskom 6,3“ LCD displeji s Full HD+ rozlíšením
- Štýlový dizajn so sklenenou zadnou časťou a snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane
- Nádherné snímky so zadným duálnym fotoaparátom 24 + 16 Mpx s AI a rozoznaním až 22 rôznych scén a objektov
- Predný fotoaparát s rozlíšením 24 + 2 Mpx, podporovaný umelou inteligenciou, ktorý vytvára pôsobivé selfie
- Originálne 3D Qmoji oživia vaše správy
- Výkonný osemjadrový procesor Kirin 970 s umelou inteligenciou a 4 GB operačná pamäť spustia akúkoľvek hru
- Veľká interná pamäť 128 GB a nový operačný systém Android 8.1
- Rýchle a jednoduché odomknutie displeja pomocou tváre vďaka novej technológii Face ID
- Rýchlonabíjacia batéria s kapacitou 3 750 mAh pre dlhú výdrž telefónu bez nabíjania
Nakúpte teraz a získajte tento skvele vybavený mobilný telefón za neodolateľnú cenu!

Kód výrobku: NOVA3PURPLE

Huawei Nova 3

Výkon vlajkovej lode s dostupnou cenou. To je nový Huawei Nova 3, štýlový smartfón v modernom dizajne, ktorý je pripravený vyzvať na súboj tie najlepšie mobilné telefóny súčasnosti. Jeho 4 fotoaparáty s umelou inteligenciou vám vyčaria úžasné zábery, špičkový výkon osemjadrového procesora Kirin 970 umožní spustiť aj tie najnáročnejšie hry a s funkciou FaceID môžete telefón odomykať za každého svetla. Huawei Nova 3 je vašou vstupenkou do budúcnosti.

Detail zadnej časti mobilu Huawei NOVA 3

 

Zážitky na obrovskom 6,3“ displeji

Huawei Nova 3 bude vďaka svojmu originálnemu dizajnu vždy centrom pozornosti. Mobil ponúka krásny zaoblený dizajnsklenenú zadnú časť a snímač odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane. V prípade farebného prevedenia navyše prináša moderné farebné prechody pripomínajúce dúhu. Na prednej strane potom ohromí obrovským 6,3“ Full HD+ displejom s rozlíšením 2340 x 1080 px, ktorý ponúkne fantastické zážitky pri sledovaní vašich obľúbených filmov a seriálov.

Huawei NOVA 3 - detail zadnej a prednej časti smartfónu

 

Zadný duálny fotoaparát pre nádherné snímky


Vytvorte najlepšie snímky svojho života pomocou štyroch fotoaparátov s umelou inteligenciou. Na zadnej strane nájdete duálnu kameru 24 + 16 Mpx, ktorá dokáže rozoznať až 22 rôznych scén a objektov, ako sú pamiatky, zvieratá, sneh, pláž či noc a automaticky prispôsobiť nastavenie pre tie najlepšie výsledky. S pomocou fotografických nástrojov poháňaných umelou inteligenciou tak vytvoríte fantastické snímky, ktoré vyniknú na sociálnych sieťach.

Huawei NOVA 3  - scénické režimy

 


 

Selfie, na ktorých budete hviezdou

Vďaka duálnemu prednému fotoaparátu s rozlíšením 24 + 2 Mpx, podporovaným umelou inteligenciou, budete na všetkých selfie vyzerať skvele. Umelá inteligencia dokáže v reálnom čase rozpoznať až 8 rôznych scén a optimalizovať nastavenie tak, aby vaše portréty vyzerali ako z profesionálneho ateliéru.

Huawei NOVA 3 - detail predného fotoaparátu

 

3D Qmoji

Oživte vašu konverzáciu s priateľmi pomocou originálnych 3D Qmoji. Tie sa dokážu prispôsobiť vašim výrazom, pohybom a hlasu a dodajú tak vašim správam originalitu.

 


 

Ovládnite svetlo s HDR Pro

Nenechajte svetlo, aby zatienilo vaše najlepšie fotografické výsledky. Technológia HDR Pro dokáže kontrolovať úroveň expozície na úrovni hardvéru a vyvážiť snímky aj pri priamom svetle.

Huawei NOVA 3 - detail prednej kamery

* HDR Pro funkcia je iba v prednom fotoaparáte.

 

Výkon hodný vlajkových lodí

Vo vnútri Huawei Nova 3 pracuje výkonný osemjadrový procesor Kirin 970, ktorý v spojení s umelou inteligenciou a operačnou pamäťou 4 GB RAM ponúka maximálny výkon vlajkových telefónov Huawei. Pre vaše dáta je k dispozícii obrovská úložná pamäť s kapacitou 128 GB. Správu aplikácií má na starosti nový operačný systém Android 8.1.

Huawei NOVA 3 - procesor Kirin 970

 

Odomknutie tvárou za každého svetla

Odomknutie displeja je vďaka novej technológii Face ID ešte bezpečnejšie, rýchlejšie a funguje pri každom svetle. Či už telefón odomykáte za priameho slnečného svitu na pláži, alebo v prítmí klubu, na odomknutie stačí jediný pohľad.

Huawei NOVA 3 - technológia odomykania tvárou

 

Neskutočná energia


Teraz už sa cez deň nemusíte trápiť s vybitým telefónom. Huawei Nova 3 v sebe ukrýva rýchle sa nabíjajúcu batériu s kapacitou 3 750 mAh, ktorá v kombinácii s AI alokáciou zaisťuje oveľa dlhšiu prevádzku mobilu na jedno nabitie.

Huawei NOVA 3 - detail nabíjania batérie