Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna

Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna

Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna

Model roku 2018

- Sleduj svoje obľúbené filmy v neuveriteľnej kvalite na obrovskom 6,39“ OLED displeji
- Najlepšie snímky svojho života môžeš získať vďaka trojitému zadnému fotoaparátu Leica
- Skvelé zážitky pri hraní hier ti poskytne nadupaný 7nm procesor Kirin 980 s umelou inteligenciou
- Prekrásne selfies ti vykúzli predná 24Mpx kamera
- Vďaka batérii s obrovskou kapacitou 4200 mAh nemusíš celý deň hľadať nabíjačku
- Masívna úložná kapacita 128 GB ROM ti zaistí miesto pre všetky tvoje dáta
- Spoznaj dokonalé prostredie najnovšieho operačného systému Android 9.0 Pie
- Rýchly a bezpečný prístup do telefónu ti umožní čítačka odtlačkov prstov v displeji
- Jednoduché odomknutie displeja pomocou 3D rozpoznanie tváre
- Vďaka certifikácii IP68 sa už nemusíš obávať vody a prachu
- Funkcia bezdrôtového reverzného nabíjania umožní dobiť iné zariadenie
Kúp si tento vlajkový model Huawei so skvelou výbavou a úžasným fotoaparátom ešte dnes

Kód výrobku: MATE20PROBK_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Huawei

Najpredávanejšie Huawei

1
Skladom
2
3

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.Huawei si pri tvorbe svojho nového vlajkového modelu vzal inšpiráciu z neobmedzenej ľudskej predstavivosti a výsledkom je Huawei Mate 20 Pro, telefón, ktorý posúva hranice mobilných technológií. Huawei Mate 20 Pro prichádza s doteraz najvýkonnejším 7Nm procesorom s umelou inteligenciou Kirin 980, nový trojitý fotoaparát Leica s rozlíšením 40 + 20 + 8 Mpx zachytí všetky krásy života a vďaka batérii s obrovskou kapacitou 4200 mAh a technológiou ultrarýchleho nabíjanie môžete viac času venovať zábave a menej nabíjaniu.

 

Ikonický sklenený dizajn


Prepracované umelecké dielo, ktoré môžete držať v ruke. Huawei Mate 20 Pro je majstrovským dielom z 3D skla s hladkými krivkami a spojmi a ikonickým rámčekom, ktorý kombinuje trojitý fotoaparát Leica s jedným bleskom a dodáva telefónu punc jedinečnosti.
 

 

Dokonalé majstrovské dielo


Vďaka sklenenej zadnej časti a špeciálnej štruktúre vrhá prístroj jemné farebné odlesky a nezostávajú na ňom odtlačky prstov. Mate 20 Pro tak vďaka svojim líniám a prvkom predstavuje dokonale symetrické dielo.

 

Odolnosť proti vode a prachu IP68


Neobmedzujte sa v tom, čo radi robíte a bavte sa so svojím telefónom Huawei Mate 20 Pro na pláži aj v daždi. Telefón je vďaka svojmu krytiu IP68 odolný proti striekajúcej vode, poliatiu aj prachu.
 

 

Najvýkonnejší a najinteligentnejší


Huawei Mate 20 Pro predstavuje doteraz najvýkonnejší 7Nm mobilnú čipovú sadu s umelou inteligenciou na svete. Vďaka tejto výrobnej technológii je osemjadrový procesor Kirin 980 výkonnejší, rýchlejší a úspornejší než všetky iné mobilné procesory. Spoločne s operačnou pamäťou 6 GB RAM tak ponúka neuveriteľný výkon, ktorý oceníte nielen pri hraní hier na najvyššie detaily.
 

 

Maximálna rýchlosť


Ako vôbec prvý telefón na svete využíva Mate 20 Pro technológiu LTE Cat.21 1,4 Gb/s, ktorá podporuje rýchlosť sťahovania v sieti Wi-Fi až 1733 Mbps. Vďaka tomu si môžete užiť rýchle pripojenie a sťahovanie filmov a videí nech ste kdekoľvek.

 

Celý deň bez nabíjania


Mobilné telefóny radu Mate sú charakteristické dlhou výdržou a nový Mate 20 Pro v tom nie je výnimkou. O jeho výdrž sa stará obrovská batéria s kapacitou 4200 mAh s inteligentnejším riadením napájania pomocou umelej inteligencie, ktorá vám prinesie ešte viac priestoru pre vašu zábavu a menej nabíjania. Vo chvíli, keď telefónu dôjde šťava, ho vďaka 40W technológii Huawei supercharge ľahko dobijete v priebehu 30 minút až na 70 %.

 

Bezdrôtové reverzné nabíjanie


Nabíjajte pohodlne bez použitia káblov doma, v práci aj na cestách vďaka 15W bezdrôtovému rýchlonabíjaniu. Funkcia bezdrôtového reverzného nabíjania vám navyše umožní zachrániť pomocou vášho mobilného telefónu aj úplne vybité zariadenia vášho kamaráta.
 

 

Popustite uzdu svojej tvorivosti


Zachyťte krásy skutočného života pomocou nového trojitého zadného fotoaparátu Leica s rozlíšením 40 + 20 + 8 Mpx, ktorý dodá každej fotke dramatickosť, štruktúru a jedinečné farby. Umelá inteligencia fotoaparátu dokáže rozpoznať viac ako 1500 scenárov a 25 kategórií a doladiť farby, kontrast a jas snímky do úplnej dokonalosti.
 

 

Trojitý fotoaparát Leica


Fotografie vytvorené trojitým zadným fotoaparátom Leica vám vezmú dych. Hlavný 40Mpx objektív bol navrhnutý pre zachytenie rôznych situácií a dokáže skvele vykresliť detaily, 8 Mpx teleobjektív je ako stvorený pre fotografie z diaľky a úplne nový 20Mpx ultraširokouhlý objektív Leica vám zase sprostredkuje nádhernú fotku krajiny či nočného mesta.
 

 

Pokročilé možnosti zabezpečenia


Mate 20 Pro predstavuje obrovský skok na poli zabezpečenia telefónov vďaka svojmu 3D fotoaparátu so snímaním hĺbky. 3D fotoaparát dokáže premietnuť viac ako 30 000 bodov, čím vás veľmi rýchlo rozpozná a len za 0,5 sekundy odomkne váš telefón. K zabezpečeniu potom prispieva aj čítačka odtlačkov prstov, prakticky umiestnená priamo na obrazovke.

 

Nové rozhranie EMUI 9.0


Objavte úplne nové možnosti rozhrania EMUI 9.0, ktoré ponúka jednoduchšiu a plynulejšie interakciu. Užite si rýchle nakupovanie dlhým stlačením obrázku tej veci, ktorá sa vám zapáčila alebo uspokojte svoju zvedavosť naskenovaním tovaru či miest a zistite si o nich podrobné informácie. Mate 20 Pro vám medze nekladie.
 

 

Bezdrôtové premietanie


Zbavte sa zbytočných káblov, Mate 20 Pro vám umožní premietať prezentácie, hry a videá priamo na väčšiu obrazovku. Režim PC umožní odosielať správy, telefonovať a súčasne chrániť svoje súkromie.
 

Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna
Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna
Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna
Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna
Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna
Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna
Mobilný telefón Huawei MATE 20 PRO DS 6GB/128GB, čierna