Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna

Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna

Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna

Model roku 2017

- Špičková 4,7" Retina HD obrazovka s vysokým kontrastem a živými barvami
- S technologií True Tone se vyvážení bílé automaticky přizpůsobí okolnímu osvětlení
- Tělo chráněné vepředu i vzadu nejodolnějším sklem na smartphonu
12Mpx fotoaparát s větším a rychlejším snímačem, novými barevnými filtry, hlubšími pixely a optickou stabilizací obrazu
- Nová funkce portrétního režimu přesvědčivě simuluje světelné efekty jako z ateliéru
- Kvalitní přední 7Mpx fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashem
- Dosud nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu A11 Bionic
- Odolnost proti vodě, polití a prachu dle normy IP67
- Podpora bezdrátového nabíjení na podložkách a stanicích
- Nejvyspělejší operační systém od Applu iOS 11 s novými funkcemi a vylepšeními

Nečekej a pořiď si jeden z nejlepších telefonů značky Apple ještě dnes

Kód výrobku: IP8128GBGREY

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Najpredávanejšie Mobilné telefóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Legenda novej generácie

Chytrý telefón iPhone 8 nie je len obyčajným mobilným zariadením - je to tiež životný štýl, technologický pokrok aj splnený sen. Mnoho skalných fanúšikov už nemohlo ani dospať okamihu, kedy svetlo sveta uzrie ďalší člen rodiny iPhone. Vyšperkovaný smartphone nenecháva pokojným nikoho, koho zaujímajú aktuálne trendy aj moderné technológie. Najvýkonnejší čip, najobľúbenejší fotoaparát, bezdrôtové nabíjanie, dokonalý displej - skrátka obrí pokrok.

Apple iPhone 8

 


 

Skutočný klenot medzi smartphony

Telo telefónu iPhone 8 sa zrodilo z doteraz najodolnejšieho skla, aké kedy uvidelo denné svetlo - čelná i chrbtová časť má o 50% hlbšie tvrdenú vrstvu, vďaka čomu odoláva poškodeniu ako nikdy predtým. Dokonalosť výzoru ešte viac umocňuje farebne zladený pruh z leteckého hliníka radu 7000 pre absolútnu harmóniu oka a dizajnu. Dôkazom špičkového mikroskopického spracovania nech je certifikácia IP67, ktorá značí odolnosť voči poliatiu, vode a prachu. Finálna oleofóbna povrchová úpravaumožňuje ľahko stierať šmuhy a odtlačky prstov. 

Apple iPhone 8

 


 

Maximálne odladený hardware

Skutočný skok k budúcnosti mobilnej technológie predstavuje práve samotný iPhone 8, kedy vo svojom vnútri ukrýva doteraz najvýkonnejší a najmúdrejší čip, ktorý kedy bol do smartphonu nasadený. Zaručený vysoký výkon ešte umocňuje najobľúbenejší fotoaparát, ktorý sa tiež dočkal mnohých vylepšenía po práve sa môže pýšiť všetkými superlatívmi, ktoré sa o ňom dozviete. Pomyselnou čerešničkou na torte je bezdrôtové nabíjanie pomocou podložky.

Apple iPhone 8

 


 

Apple iPhone 8

Výpočtová sila na vašej strane

Čip A11 Bionic je vôbec najvýkonnejší a najchytrejší čip vo smartphone, kde sa 6 jadier so 4,3 miliardami tranzistorov môžu pochváliť - 4 úspornými jadrami, ktoré sú až o 70% rýchlejšie než u predchádzajúceho modelu a dvojicou vysokovýkonných jadier (o 25% rýchlejší) . V prípade potreby dokážu tieto jadrá spojiť svoje sily a poskytnúť obrovský výkon. Svoj potenciál rozdeľuje medzi dané jadra a tým zabezpečuje svižnú prevádzku s nízkymi energetickými nárokmi. Grafická jednotka je priamo šitá na mieru frameworku Metal 2, ktorý vývojárovi umožňuje vytvárať hry v kvalite porovnateľnej s hernými konzolami. Jednotka si poradí s tzv. Core ML im umožňuje integrovať do aplikácií strojové učenie.  

 


 

Skutočne bezdrôtový telefón

Z predchádzajúceho modelu sú už známe bezdrôtové slúchadlá a vyspelé bezdrôtové siete, avšak aj napriek tomu si iPhone 8 prichystal skvelú funkciu - bezdrôtové nabíjanie. Pod sklenenou zadnou stranou je účinný nabíjací systém, takže iPhone stačí položiť na podložku a hneď sa začne nabíjať. Pre pohodlné nabíjanie bol systém vyvinutý tak, aby podporoval Qi bezdrôtové nabíjačky, ktoré sú bežne v hoteloch, kaviarňach, na letiskách alebo v autách. AirPower - elegantná, ultratenká nabíjacia podložkaumožňuje bezdrôtovo nabíjať niekoľko zariadení, bez toho aby vyžadovala ich presné umiestnenie.

Apple iPhone 8

 


 

Apple iPhone 8

Nejobľúbenejší fotoaparát ešte lepším

Aj táto funkcia vďačí svojej dokonalosti čipu A11 Bionic, vďaka ktorej dokáže pracovať aj s pokročilými fotografickými technológiami. Šesťčlenný širokouhlý objektív iPhonu 8 disponuje clonou ƒ/1,8, optickou stabilizáciou obrazu a väčším, rýchlejším 12MP snímačom. Okrem iného dostal do vienka aj vyspelejšie ISP, HDR a tiež rôzne režimy - portrét, prirodzené svetlo, či Live Photos a mnohé ďalšie. Predný 7MP fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashom, širokým farebným rozsahom, vyspelou technológiou tvorby pixelov a automatickou stabilizáciou obrazu vykúzli len tie najlepšie selfie.

 


 

Multimediálne zdatný systém

Na využitie plného potenciálu iPhone 8 bolo za potreby vytvoriť znamenitý operačný systém plný tých najlepších multimediálnych aplikácií a funkcií. Prostredie iOS sa vyznačuje vysokou odladenosťou, vďaka ktorej sa jedná o najvyspelejší operačný systém, ktorý krásne vyzerá, ľahko sa ovláda a navyše je maximálne bezpečný. Celý iOS je od základu navrhnutý pre dotykové ovládanie, takže sa svojím zariadením zžijete ihneď, ako ho vezmete do ruky.

Apple iPhone 8

 


 

Retina HD displej

Hlavným komunikačným kanálom mobilného telefónu bol vždy displej - v prípade telefóne iPhone 8 sa jedná o špičkovú 4,7"Retina HD obrazovku s technológiou rozpoznávania svetelných podmienok a širokého farebného spektra. Všetky fotky, filmy, hry aj spravodajstvo vás na displeji s vysokým kontrastom a živými farbami úplne pohltia. a vďaka širokému farebnému gamutu a najvernejšiemu podaniu farieb je obraz rovnako pôsobivý ako reálna scéna. Technológia True Tone používa vyspelý štvorkanálový snímač okolitého osvetlenia, ktorý v závislosti na farebnej teplote svetla okolo jemne upravuje vyváženie bielej.

Apple iPhone 8

 


 

oApple iPhone 8

iOS 11

iPhone 8 je s iOS 11 ešte šikovnejší a viac vám rozumie, vďaka jeho novým funkciám a vylepšeniam. Keď je softvér zohratý s hardvérom, všetko perfektne funguje. Aplikácie naplno využívajú funkcie softwaru, vrátane všetkých možností výkonného čipu A11 Bionic a jeho neurónového enginu. Pre maximálnu bezpečnosť vašich dát iOS 11 overuje užívateľa zabezpečovacími funkciami Touch ID a Face ID. iOS obsahuje kolekciu základných aplikácií Apple, ako sú Fotky, Mapy, Správy, Zdravie a ďalšie milióny si môžete stiahnuť z App Store.


 

Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna
Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna
Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna
Mobilný telefón Apple iPhone 8 128GB, čierna