Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, zlatá

Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, zlatá

Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, zlatá

17 cm (6.7"), Vnútorná kapacita pre ukladanie 256 GB, Trojitý fotoaparát, iOS 14, NanoSIM + eSIM, Konektor Lightning , Wi-Fi , NFC

Model roka 2020

 • Krásny 6,7“ Super Retina XDR displej rozprestierajúci sa od okraja k okraju
 • Najpevnejšie sklo na smartfóne Ceramic Shield so štyrikrát väčšou odolnosťou pri pádoch
 • Neuveriteľne rýchle sťahovanie a streamovanie vďaka podpore 5G pripojenia
 • Doposiaľ najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic
 • Profesionálna trojitá 12Mpx fotosústava s päťnásobným optickým zoomom
 • Nočný režim, Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávanie 4K HDR videa v Dolby Vision
 • LiDAR skener na lepšie zážitky v AR a portréty v nočnom režime
 • 12Mpx predný fotoaparát TrueDepth s nočným režimom a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
 • Špičková vodoodolnosť IP68
 • Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane na pripevnenie príslušenstva a rýchle bezdrôtové nabíjanie
 • Vyspelý operačný systém iOS 14

Kód výrobku: IP12PMAX256GD


Detail prednej a zadnej časti Apple iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max
Rýchlosť a kreativita


Apple iPhone 12 Pro Max je tu a rýchlejší než kedykoľvek predtým. Super rýchle 5G pripojenie a doposiaľ najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic podčiarkujú jeho špičkový výkon, OLED displej od okraja k okraju poskytuje fantastické vizuálne zážitky a sklo Ceramic Shieldprináša štyrikrát väčšiu odolnosť pri páde. iPhone 12 Pro Max 256 GB zlatý je mobilný telefón, ktorý má všetko.


Bleskové 5G pripojenie


Pripojenie na iPhone 12 Pro Max je tak rýchle, že vám vezme dych. Vďaka podpore 5G pripojeniasi za chvíľku stiahnete celý film, môžete streamovať vo vyššej kvalite alebo volať cez FaceTime v HD rozlíšení. Vďaka tomu, že iPhone 12 Pro Max má to najlepšie 5G pokrytie na celom svete, môžete si jeho rýchlosť užiť na viacerých miestach.

Detail zadného fotoaparátu Apple iPhone 12 Pro Max

Najrýchlejší čip v smartfóne


Apple znovu posúva hranice možného a prichádza s doposiaľ najrýchlejším čipom v smartfóne. Apple A14 Bionic zvláda bilióny operácií za sekundu, dokáže nahrávať v Dolby Vision, čo nevedia ani profesionálne filmárske kamery a naviac zaisťuje skvelú výdrž batérie.

Čip Apple A14 Bionic

Nádherný Super Retina XDR displej


Výrazne väčší kontrast, realistickejšie farby a hustejšie pixely. Nový OLED displejod okraja k okraju vám zaistí doposiaľ najlepšie vizuálne zážitky. Vďaka tomu, že svetlejšie odtiene sú ešte jasnejšie a čierna temnejšia, si pri sledovaní filmov aj seriálov užijete úplne nový pocit. Displej je naviac chránený špeciálnym tvrdeným sklom Ceramic Shield, ktoré je až štyrikrát odolnejšie proti poškodeniu pri páde.

Super Retina XDR displej Apple iPhone 12 Pro Max

Profesionálna 12Mpx fotosústava


Nový profesionálny trojitý fotoaparát s 12 Mpx vám umožní zachytiť všetky divy a krásy života. Trojitá fotosústava s technológiou LiDAR pre presné určovanie polohy sa skladá z ultraširokouhlého, širokouhlého fotoaparátu a teleobjektívu. Väčší snímač s väčšími pixelmi vám umožní zachytiť viac svetla a nová optická stabilizácia obrazu(OIS) prispieva k ostrejším fotografiám.

Zadná kamera iPhone 12 Pro Max

Krajšie snímky aj v noci


Zabudnite na tmavé nočné fotografie. Nočný režimteraz nájdete ako na širokouhlom, tak ultraširokouhlom fotoaparáte, takže za všetkých okolností dostanete snímky s dokonalým osvetlením. S Technológiou LiDAR už nie je problémom zachytiť v noci nádherné portréty.

Apple iPhone 12 Pro Max

Magnetická časť MagSafe


Pricvaknúť si nový kryt alebo peňaženku? Žiadny problém. Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane vám umožní ľahko pripevniť najrôznejšie príslušenstvo alebo využiť rýchle bezdrôtové nabíjanie.

Puzdro na iPhone 12 Pro Max MagSafe

Súkromie na prvom mieste


Vaše súkromie je pre Apple to najdôležitejšie. iPhone 12 Pro Max preto využíva technológiu prihlásenia pomocou tváre Face ID. Stačí sa pozrieť na displej a v okamihu máte zaistený prístup do systému iOS 14. Keď naviac platíte v obchode pomocou Apple Pay, obchod nedostane číslo vašej platobnej karty.

Detail prednej kamery iPhone 12 Pro Max

Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, zlatá