Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro 256GB, strieborná

Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro 256GB, strieborná

Mobilný telefón Apple iPhone 12 Pro 256GB, strieborná

15,5 cm (6.1"), Vnútorná kapacita pre ukladanie 256 GB, Trojitý fotoaparát, iOS 14, NanoSIM + eSIM, Konektor Lightning , Wi-Fi , NFC

Model roku 2020

 • Krásny 6,1 "Super Retina XDR displej rozprestierajúci sa od okraja k okraju
 • Najpevnejšie sklo na smartfóne Ceramic Shield so štyrikrát väčšou odolnosťou pri pádoch
 • Neuveriteľne rýchle sťahovanie a streamovanie vďaka podpore 5G pripojenia
 • Doteraz najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic
 • Profesionálna trojitá 12Mpx fotosústava s päťnásobným optickým zoomom
 • Nočný režim, Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávanie 4K HDR videa v Dolby Vision
 • LIDAR skenerpre lepšie zážitky v AR a portréty v nočnom režime
 • 12Mpx predný fotoaparát TrueDepth s nočným režimom a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
 • Špičková vodoodolnosť IP68
 • Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane na pripevnenie príslušenstva a rýchle bezdrôtové nabíjanie
 • Vyspelý operačný systém iOS 14

Kód výrobku: IP12PRO256SL

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPhone 12

Najpredávanejšie iPhone 12

1
Skladom
2
Skladom


Predná a zadná časť iPhone 12 Pro

Apple iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro
Rýchlosť a kreativita

Apple iPhone 12 Pro je tu a rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Superrýchle 5G pripojenie a doteraz najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic podčiarkujú jeho špičkový výkon, OLED displej od okraja k okraju poskytuje fantastické vizuálne zážitky a sklo Ceramic Shield prináša štyrikrát väčšiu odolnosť pri páde. iPhone 12 Pro 256 GB strieborná je mobilný telefón, ktorý má všetko.


Bleskové 5G pripojenie


Pripojenie na iPhone 12 Pro je tak rýchle, že vám vezme dych. Vďaka podpore 5G pripojenia si počas chvíľky stiahnete celý film, môžete streamovať vo vyššej kvalite alebo volať cez FaceTime v HD rozlíšení. Vďaka tomu, že iPhone 12 Pro má to najlepšie 5G pokrytie na celom svete, si môžete jeho rýchlosť užiť na viacerých miestach.

Detail zadného fotoaparátu Apple iPhone 12 Pro

Najrýchlejší čip v smartfóne


Apple znovu posúva hranice možného a prichádza s doteraz najrýchlejším čipom v smartfóne. Apple A14 Bionic zvláda bilióny operácií za sekundu, dokáže nahrávať v Dolby Vision, čo nedokážu ani profesionálne filmárske kamery a navyše zaisťuje skvelú výdrž batérie.

Čip Apple A14 Bionic

Nádherný Super Retina XDR displej

Výrazne väčší kontrast, realistickejšie farby a hustejšie pixely. Nový OLED displej od okraja k okraju vám zaistí doteraz najlepšie vizuálne zážitky. Vďaka tomu, že svetlejšie odtiene sú ešte jasnejšie a čierna temnejšia, si pri sledovaní filmov i seriálov užijete úplne nový pocit. Displej je navyše chránený špeciálnym tvrdeným sklom Ceramic Shield, ktoré je až štyrikrát odolnejšie proti poškodeniu pri páde.

Super Retina XDR displej iPhone 12 Pro

Profesionálna 12Mpx fotosústava


Nový profesionálny trojitý fotoaparát s 12 Mpx vám umožní zachytiť všetky divy a krásy života. Trojitá fotosústava s technológiou LIDAR pre presné určovanie polohy sa skladá z ultraširokouhlého, širokouhlého fotoaparátu a teleobjektívu. Väčší snímač s väčšími pixelmi vám umožní zachytiť viac svetla a nová optická stabilizácia obrazu (OIS) prispieva k ostrejším fotografiám.

Zadná kamera iPhone 12 Pro

Krajšie snímky aj v noci


Zabudnite na tmavé fotografie v noci. Nočný režim teraz nájdete ako na širokouhlom, tak ultraširokouhlom fotoaparáte, takže za všetkých okolností dostanete zábery s dokonalým osvetlením. S Technológiou LIDAR už nie je problémom zachytiť v noci nádherné portréty.

Apple iPhone 12 Pro

Magnetická časť MagSafe


Pricvaknúť si nový kryt alebo peňaženku? Žiadny problém. Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane vám umožní ľahko pripevniť najrôznejšie príslušenstvo alebo využiť rýchle bezdrôtové nabíjanie.

Puzdro na iPhone 12 Pro MagSafe

Súkromie na prvom mieste


Vaše súkromie je pre Apple to najdôležitejšie. iPhone 12 Pro preto využíva technológiu prihlásenia pomocou tváre Face ID. Stačí sa pozrieť na displej a za okamih máte zaistený prístup do systému iOS 14. Keď navyše platíte v obchode pomocou Apple Pay, obchod nedostane číslo vašej platobnej karty.

Detail prednej kamery iPhone 12 Pro