Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá

Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá

Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá

Model roku 2019

- Vychutnaj si úžasné vizuálne zážitky na obrom 6,5“ Super Retina XDR displeji
- Zachyť na svojich fotkách ešte viac magických momentov vďaka novej dvojitej fotosústave 12 + 12 + 12 Mpx
- Vďaka novému ultraširokouhlému 12Mpx objektívu sa na fotku vojdu všetci tvoji priatelia
- Natáčaj a upravuj videá v 4K rozlíšení pri 60 fps ako profesionálny hollywoodsky režisér
- Vytváraj krásne fotografie plné farieb aj vo tme za pomoci nočného režimu
- Vďaka novým druhom portrétov zachytíš krásne originálne portréty ako z ateliéru
- Nahrávaj originálne spomalené selfie v 120 fps pomocou novej 12Mpx TruDepth kamery
- Skvelá ochrana vďaka najpevnejšiemu sklu na smartphone a vodeodolnosti IP68
- Vďaka novému čipu sa môžeš baviť a pracovať celý deň na jedno nabitie
- Uži si dychvyrážajúci výkon nielen pri hraní hier, o ktorý sa stará najrýchlejší čip A13 Bionic

Hľadáš telefón so špičkovým výkonom, dizajnom a fotoaparátom? Kúp si iPhone 11 Pro Max!

Kód výrobku: 11PROMAX64GO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Fotomobily

Najpredávanejšie Fotomobily

1
2
Skladom
3
Skladom


Apple iPhone 11 Pro Max

 

Inteligentný telefón
iPhone 11 Pro Max

Nová trojitá fotosústava, s ktorou zachytíš všetky jedinečné momenty života. Najrýchlejší čip v smartphone, využívajúci strojové učenie, vďaka ktorému si užiješ ešte viac zábavy a práce na jedno nabitie alebo nádherný Super Retina XDR displej, ktorý ti sprostredkuje úžasné vizuálne zážitky. Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Zlatá je tu a ukazuje, prečo je považovaný za kráľa medzi smartphonmi.

 

 

 

 

Láska na prvý pohľad


iPhone 11 Pro Max nie je len telefón, ale umelecké dielo, ktoré chceš držať v ruke. Štyri nové nádherné farby, z ktorých si vyberie každý, konštrukcia tvorená  z chirurgickej ocele a starostlivo vyfrézovaného skla z jedinej sklenenej tabuľky a úžasný 6,5“ Super Retina XDR displej, rozprestierajúci sa po celej prednej strane. To je iPhone 11 Pro Max.


 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Trojnásobná sústava fotoaparátov


Zachyť na svojich fotkách ešte viac magických momentov než kedy predtým. Zásluhou revolučnej trojitej fotosústavy v podobe 12Mpx širokouhlého objektívu, 12Mpx ultraširokouhlého objektívu a 12Mpx teleobjektívu posunieš svoje fotky od širokouhlých po ultraširokouhlé. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Staň sa profesionálnym režisérom


Natáčaj videá ako profesionálny hollywoodsky režisér. iPhone 11 Pro Max natáča vďaka špičkovému výpočtovému výkonu videá v dychvyrážajúcom 4K rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu, vďaka čomu zachytíte štyrikrát väčšiu scénu ideálnu nielen pre akčné bijáky. Vytvorené videá navyše môžeš otáčať, orezávať a vylepšovať pomocou filtrov rovnako ako fotky.

 

 

 

 

Teraz už zachytíš všetko


Nedarí sa ti zachytiť celú scénu? Stačí odzoomovať a rázom sa na tvoju fotku vojdú všetci tvoji priatelia aj celá krajina. Vďaka novému ultraširokouhlému fotoaparátu zachytíš až štyrikrát väčšiu scénu než kedy predtým a pritom nemusíš urobiť ani krok späť. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Nádherné snímky aj v tme


Vytvoriť krásne fotografie aj v tme? Pre iPhone 11 Pro Max žiadny problém. Vďaka novému nočnému režimu poháňanému inteligentným softwarom a výkonnym čipom A13 Bionic dokáže fotoaparát aj bez blesku vyjasniť aj tmavú scénu a dodá jej prirodzené farby. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Daj najavo svoju originalitu


Zabudni na fotografické ateliéry. S trojitým fotoaparátom iPhonu 11 Pro Max, ktorý podporuje nový čiernobiely high-key efekt svetla a lepšie ovládanie, vytvoríš pôsobivé portréty sebe, svojich priateľov aj štvornohých miláčikov ako v štúdiu. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Ešte inteligentnejší Smart HDR


Vďaka strojovému učeniu je nová generácia Smart HDR ešte inteligentnejšia, než v minulosti. Technológia Smart HDR dokáže rozpoznať a spracovať tváre inak než zvyšok snímok a nechá vyniknúť svetlé aj tmavé miesta, rovnako ako prirodzené tóny pleti, bez toho, že by sa stratil východ alebo západ slnka v pozadí. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Spomalené selfie


Dostaň zo svojich selfie ešte viac vďaka novej 12Mpx TruDepth kamere, nahrávajúcej originálne spomalené selfie v 120 snímok za sekundu alebo 4K videá pri 60 fps. Úsmev, zamávanie aj pohadzovanie vlasmi vo vetre, bude teraz vyzerať ešte lepšie.


 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Vizuálne zážitky na maximum


Vychutnajte si úžasné spojenie dokonalého jasu a farieb na 6,5“ Super Retina XDR displeji. Vďaka nie jednej, ale rovno dvom hodnotám jasu sa dokáže displej prispôsobiť okolitému svetlu, takže vonku na slnku sa rozžiari jasom až 800 nitov a pri prezeraní fotiek alebo sledovaní videí v HDR žiari až 1200 nitov. Zásluhou špičkovej OLED technológie navyše zaujme širokou škálou farieb a ich verným zobrazením. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Telefón, ktorý niečo vydrží


Žiadny strach, iPhone 11 Pro Max len tak niečo nepoloží. Prednú aj zadnú stranu chráni najodolnejšie pevné sklo na smartphone a vďaka vodeodolnosti IP68 zvládne ponorenie do hĺbky 4 metrov až na 30 minút, bez toho, že by sa mu niečo stalo. Zásluhou dokonalého utesnenia je telefón odolný proti prachu aj poliatiu kávou, čajom alebo limonádou. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Udrží s tebou krok


iPhone 11 Pro Max s tebou udrží krok aj v tom najnáročnejšom dni. Perfektná súhra hardwaru so softwarom sa totiž výrazne prejaví vo výdrži batérie, takže iPhone 11 Pro Max vydrží na jedno nabitie až o štyri hodiny dlhšie ako jeho predchodcovia. A vo chvíli, kedy mu dôjde šťava, dobiješ ho vďaka rýchlonabíjaniu za mnoho kratšiu dobu. 

Apple iPhone 11 Pro Max

 

 

Najrýchlejší čip v smartphonu


Poznaj na vlastné oči silu vôbec najrýchlejšieho čipu na smartphone A13 Bionic, ktorý bol vyvinutý s dôrazom na strojové učenie. iPhone 11 Pro Max zvláda všetky úlohy, ktoré mu naložíš, s neuveriteľnou rýchlosťou a plynulosťou. Nech už ide o rýchlosť, inteligenciu alebo výkon, A13 Bionic necháva ostatné čipy ďaleko za sebou. 

Apple iPhone 11 Pro Max

Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá
Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá
Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá
Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá
Mobilný telefón Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, zlatá