MK Floria MKFT893C

MK Floria MKFT893C

MK Floria MKFT893C

Kód výrobku: MKFT893C

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Transmittery

Najpredávanejšie Transmittery

1
2
Skladom
3
FM transmitter MK Floria MKFT893C je všestranné a univerzálne bezdrôtové zariadenie, ktoré umožní počúvať hudbu v automobile z pamäťových kariet SD/MMC, USB flashdisku, MP3 prehrávača alebo mobilného telefónu. A to aj prostredníctvom starších či lacných modelov autorádií, ktoré dokážu len naladiť FM rádio.
 
 

Jednoduché nastavenie

K transmitteru MK Floria MKFT893C stačí pripojiť médium s vašou obľúbenou hudbou a nastaviť rovnakú frekvenciu a vysielanie aj na autorádiu. To potom bude hudbu prehrávať prostredníctvom reproduktorov.

 

Podpora rôznych formátov

Cez USB port je možné k transmitteru MK Floria MKFT893C pripojiť flashdisk alebo externý disk s hudbou vo formáte MP3 alebo WMA. Rovnako tak je možné do vstavanej čítačky pamäťových kariet zapojiť SD/MMC kartu. Ak máte vlastný MP3 prehrávač či mobilný telefón, hudbu z neho môžete prehrávať cez 3,5 mm jack konektor.

 

 

Kvalitný displej

Vďaka LCD displeju sú všetky nastavenia veľmi ľahké a zvládne ich každý. Podporované pásma sú v rozmedzí 87.5 - 108 MHz. Transmitter MK Floria MKFT893C je napájaný cez autozapaľovač, žiadna ďalšia nabíjačka nie je potrebná. 

 
MK Floria MKFT893C