MIO Cyclo 105 HC

MIO Cyclo 105 HC

MIO Cyclo 105 HC

Kód výrobku: PNAMO3613

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Zoznámte sa s Mio Cyclo 105, novou radou štýlových cyklopočítačov navrhnutých špeciálne pre vyznávačov športovej cyklistiky, ktorí si chcú viesť záznamy o svojich výkonoch a zdravotnom stave.


Cyklopočítače Mio Cyclo 105, ktoré sú doplnené o snímače, sa pýšia 1,8" antireflexnou obrazovkou, jednoduchou štruktúrou menu a prispôsobiteľným ovládacím panelom, na ktorom sa zobrazia presne tie informácie, ktoré chcete vidieť. Zariadenia sú pripravené vydať sa s vami na cestu ihneď po vybalení - stačí ich len pripevniť na akýkoľvek bicykel v režime na výšku alebo na šírku.

Vďaka spojeniu kompaktného dizajnua pevného vodotesného púzdra (IPX7) je cyklopočítač Mio Cyclo 105vhodný do akýchkoľvek podmienok. Vďaka dlhej výdrži akumulátora (18 hodín) sa môžete vydávať na dlhé trasy, bez toho aby ste sa museli obávať nutnosti dobíjania.

Cyklopočítač Mio Cyclo 105 je váš dokonalý spoločník pre každodenné tréningy: postavte sa čelom k novým výzvama zlepšite svoj výkons osobným tréningovým partnerom. Zariadenie zaznamená váš čas, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku, spálené kalórie a vďaka vstavanému systému GPSaj prejdené trasy. Po návrate domov teda máte možnosť jednoducho vyhodnotiť uložené trasy a zdieľať skúsenosti online pomocou aplikácie Mio Sharepre stolové počítače. Aplikácia Mio Share slúži zároveň ako komplexné centrum pre správuzariadení, vyhľadávanie najnovších informácií o produktoch alebo softvérových aktualizáciách.

Model Mio Cyclo 105 je dodávaný s vstavaným snímačom ANT+™ umožňujúcim jednoduché prepojenie so snímačom srdcového tepu, snímačom kadencie šliapaniaa snímačom otáčania bicykla.

  • Bezdrôtový prenos ANT+
  • Nahráva čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť aj polohu
  • GPS
  • Jednoduché ovládanie
  • Osobné nastavenia
  • Mio Share aplikácie
  • Vodotesnosť podľa IPX7
MIO Cyclo 105 HC
MIO Cyclo 105 HC
MIO Cyclo 105 HC
MIO Cyclo 105 HC
MIO Cyclo 105 HC
MIO Cyclo 105 HC
MIO Cyclo 105 HC