MIO Cyclo 100

MIO Cyclo 100

MIO Cyclo 100

Kód výrobku: PNAMO3611

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Všestranný cyklopočítač navrhnutý špeciálne pre vyznávačov športovej cyklistiky, ktorí si chcú viesť záznamy o svojich výkonoch.

Dáta sa zobrazujú na 1,8 "antireflexnom displeji. Jednoduchá štruktúra menu a prispôsobiteľný ovládací panel, na ktorom sa zobrazia presne tie informácie, ktoré chcete vidieť - vďaka tomu je pripravený vydať sa s vami na cestu ihneď po vybalení. Stačí ho len pripevniť na akýkoľvek bicykel v režime na výšku alebo na šírku.

Vďaka spojeniu kompaktného dizajnu a pevného vodotesného puzdra (IPX7) je cyklopočítač Mio Cyclo 100 vhodný do akýchkoľvek poveternostných podmienok. A vďaka dlhej výdrži akumulátora (18 hodín) sa môžete vydávať na dlhšie trasy, bez toho aby ste sa museli obávať nutnosti dobíjania.

Stane sa vaším dokonalým spoločníkom pre každodenné tréningy. Postavte sa čelom k novým výzvam a zlepšite svoj výkon s osobným tréningovým partnerom. Zariadenie zaznamená váš čas, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku, spálené kalórie a vďaka vstavanému systému GPS aj prejdenej trasy. Po návrate domov teda máte možnosť jednoducho vyhodnotiť uložené trasy a zdieľať skúsenosti online pomocou aplikácie Mio filmy pre stolné počítače.Aplikácia Mio Share slúži zároveň ako komplexné centrum pre správu zariadení, vyhľadávanie najnovších informácií o produktoch alebo softvérových aktualizácií.

MIO Cyclo 100
MIO Cyclo 100
MIO Cyclo 100
MIO Cyclo 100
MIO Cyclo 100