Microsoft LifeCam HD-3000

Microsoft LifeCam HD-3000

Microsoft LifeCam HD-3000

Kód výrobku: HD3000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery

Najpredávanejšie Kamery

1
IP kamera TP-Link Tapo C200 40,00
28,75
Skladom
2
IP kamera TP-Link Tapo C100 32,00
22,97
Skladom
3
Skladom

Aj v čase, kde je väčšina stolových počítačov a notebookov vybavená integrovanou webkamerou, sa občas hodí externé, kvalitnejšie zariadenie s mnohými možnosťami. Zariadenie, ktoré dokáže okrem iného meniť uhol nahrávania podľa potreby a pomocou ktorého natočíte poriadne ostré video v živých farbách. Kamera Microsoft® LifeCam HD-3000 s reálnou podporou HD vám poskytne jasné a farebná videá, a navyše uľahčí ich zverejňovanie v obľúbených sociálnych sieťach. Predovšetkým je však určená pre bezproblémovú internetovú komunikáciu s vašimi blízkymi. Kamera je optimalizovaná pre Skype i pre všetky populárne messengery(Windows Live™, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger), čo zaisťuje dokonalú kompatibilitu a jednoduché nastavenie.

Webkamera Microsoft® LifeCam HD-3000 ponúka širokouhlý formát 16:9 pre nahrávanie videí, ktoré budú pôsobiť ako film. Senzor s rozlíšením 720p sníma HD video s frekvenciou až 30 snímok za sekundu. Technológia TrueColorsa stará o vernosť farieb a produkuje jasné video za prakticky všetkých svetelných podmienok. Kamera disponuje všesmerovým mikrofónom s funkciou potlačenia šumu, čo má za následok dosiahnutie absolútne čistého zvuku. Program Windows Live Movie Maker vám pomôže s vytvorením filmu. K dispozícii máte tiež Fotogalériu Windows Live, kam ľahko nahráte fotografie, ktoré môžete upravovať, označovať a zdieľať podľa ľubovôle.

Dizajn Microsoft® LifeCam HD-3000je veľmi vydarený a kompaktný. Na vašom stole určite neurobí hanbu. Flexibilný podstavec umožní jednoduché používanie s notebookmi i stolovými počítačmi. Kameru môžete uchytiť priamo na monitor, alebo postaviť na stôl a horizontálne natáčať do požadovaného uhla. Zapojíte ju klasicky cez port USB 2.0. Pre domáce použitie je to jednoducho perfektná kamera za veľmi priaznivú cenu.

Microsoft LifeCam HD-3000
Microsoft LifeCam HD-3000
Microsoft LifeCam HD-3000
Microsoft LifeCam HD-3000
Microsoft LifeCam HD-3000