Matrac Benab Five Star

Matrac Benab Five Star

Matrac Benab Five Star

Kód výrobku: OC230-0042/006

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Matrace a rošty

Najpredávanejšie Matrace a rošty

1
Perfekt Plus - Rošt, 90x200 cm 73,00
68,00
Skladom
2
Skladom
3
Detský matrac Kleio - 80x160x9 85,00
48,00
Skladom

Kvalitný spánok závisí od kvalitnej postele, ale hlavne od kvalitného matraca. Matrac Benab Five Stars je tým pravým pre váš zdravý a pokojný spánok. Tento matrac Benab Five Stars je taštičkovitý a jeho jadro dokonale kopíruje tvar vášho tela a poskytne vám úplne nový zážitok zo spania. Bolesť chrbta alebo krčnej chrbtice bude pre vás minulosťou.

Matrac Benab Five Stars je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov a to z vysoko elastickej pamäťovej peny VISCO, ktorá má vzdušnú štruktúru a tým pádom umožňuje odparovanie vlhkosti a reguláciu tepla, odolná, mimoriadne pružná, poskytuje telu vhodnú oporu a prináša pocit nadľahčenia. VISCO lenivá pena pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť a tvar podľa absorbovaného tepla. To zaručuje výborné prispôsobenie matraca akejkoľvek váhovej kategórii pri všetkých polohách spánku, na chrbte a hlavne na boku.Pamäťová pena znateľne zvyšuje kvalitu spánku.Jadro matraca Benab Five Stars je tvorené taštičkovými pružinami Multipocket a kvalitnou HR studenou penou a vrstvou z prírodného kokosového vlákna.

Matrace s taštičkovitými pružinami obsahujú až 1000 kusov pružín, ktoré sú samostatne uložené vo vreckách „taštičkách“ z netkanej textílie. Každá pružina je uložená samostatne, navzájom sa nedotýkajú, a tak môže každá reagovať zvlášť.Kokosové vlákno je prírodné vlákno rastlinného pôvodu z kôry plodov kokosové palmy.Tieto dosky sa používajú pre spevnenie matracového jadra a pre zvýšenie pevnosti matraca.Dosky z kokosového vlákna sú odolné voči hnilobe a majú vysokú priedušnosť.Kvalitná studená pena (HR pena). Nebojte sa, nechladí.Je iba vyrábaná tzv. studeným procesom.Matrace vyrobené zo studenej peny majú väčšie póry, sú preto priedušnejšie, majú lepšie elastické vlastnosti, tvarovú stálosť, sú komfortnejšie.HR pena je vysoko odolná voči deformáciám.

Matrac Benab Five Stars je obojstranný. Tým pádom si každý z vás ľahko môže zvoliť, aká strana matraca mu vyhovuje najviac.Matrac Benab Five Stars je ortopedický a má výšku 25 cm.Ďalšou výhodou matraca Benab Five Stars je jeho odnímateľný a prateľný poťah Medicott silver, ktorý má po stranách zips na ľahšie skladanie aj spätné nasadenie poťahu. Tento matrac má zároveň 7 anatomických zón, ktoré umožňujú vášmu telu regeneráciu, a zaisťujú uvoľnenie svalov počas spánku. Skvele sa tak prispôsobí vášmu telu a vy tak budete oddýchnutí a plní energie na ďalší deň.

Matrac Benab Five Stars je vhodný na nepolohovateľný lamelový rošt.

 

Výhody:

  • kvalitná HR pena, taštičkovité jadro MULTIPOCKET, dosky z kokosového vlákna
  • obojstranný
  • odnímateľný a prateľný poťah Medicott silver
  • 7 anatomických zón
  • na nepolohovateľný rošt

 

Vyhotovenie:

  • rozmery matrace: podľa výberu
  • výška matraca: 25 cm
  • materiál matraca: kvalitná HR pena, taštičkovité jadro MULTIPOCKET, dosky z kokosového vlákna
  • poťah: Medicott silver, prateľný na 60°C
  • nosnosť matraca: 140 kg