Mascom S-2600/60-T

Mascom S-2600/60-T

Mascom S-2600/60-T

Kód výrobku: S260060T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príjem TV signálu

Najpredávanejšie Príjem TV signálu

1
Mascom MC721PLUS 29,90
28,99
Skladom
2
Tesla TE-323
25,90
Skladom
3
Mascom MC720T2HD 23,90
22,20
Skladom

Dvojitá zábava s dvojitou porciou digitálnej televízie.Ak túžite po okamžitom vybavení pre váš domov, kde jeden prijímač nestačí, zvoľte satelitný komplet Mascom S-2600/60-T. Balenie totiž obsahuje hneď dva satelitné prijímače, parabolu s priemerom 60 cm, koaxiálne káble a perfektný LNB konvertor pre skvelé zachytenie signálu z dvoch družíc a taktiež jeho transport do prijímačov. Celá rodina si teda užije satelitnú televíziu, už treba len dokúpiť dekódovacie karty do prijímačov.

Najskôr pár slov o samotnom prijímači. Ide o moderné zariadenie, ktoré vyniká mnohými zaujímavými funkciami. Jeho základným účelom je samozrejme príjem DVB-S a DVB-S2 signálu. Ten dokáže prijímať a odosielať do televízora vo skvelom Full HD rozlíšení, takže vás v oblasti kvality nečakajú žiadne kompromisy. Prijímač disponuje hneď dvomi slotmi Common Interface (CI), z ktorých jeden je voľný a druhý je už osadený dekodérom Irdeto, čakajúcim na dekódovaciu kartu. Prijímač Mascom MC2600HD IRCI je možné pripojiť k najmodernejším televízorom pomocou HDMI portu, ale aj k starším analógovým strojom pomocou SCART rozhrania. Je vybavený aj USB portom, ktorý vám otvára celú škálu možností nahrávania na externý disk a prehrávanie vašich vlastných multimédií. Samozrejmosťou je  elektronický programový sprievodca, podpora titulkov a mnohé ďalšie funkcie. Tomuto prijímaču jednoducho nechýba nič, čo nájdete v konkurenčných modeloch.

Čo ešte v tomto luxusnom komplete nájdete? Je to špičkový monoblokalebo satelitný LNB konvertorktorý slúži na príjem satelitného signálu a je umiestnený v ohnisku paraboly. Parabola je samozrejme taktiež súčasťou balenia. Pýši sa priemerom 60 cm, takže bude ideálne viesť signál do ohniska. Konvertor prepojíte s prijímačmi pomocou koaxiálnych káblov. Stačí si už len vybrať vhodné dekódovacie karty a môžete vstúpiť do obrovského sveta satelitnej televízie. Pre správnu inštaláciu paraboly a monobloku si prosím pozorne prečítajte užívateľskú príručku alebo využite montážne služby.

Komplet obsahuje

  • 2x prijímač Mascom MC2600HD IRCI
  • 4x F-konektor
  • 1x parabola 60 cm
  • 1x LNB konvertor
  • 1x prepojovací koaxiálny kábel 20m s konektormi
Mascom S-2600/60-T