Manfrotto MK294A3 + D3RC2 třícestná hlava

Manfrotto MK294A3 + D3RC2 třícestná hlava

Manfrotto MK294A3 + D3RC2 třícestná hlava

Kód výrobku: 51087100

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Statívy

Najpredávanejšie Statívy

1
2
Skladom
3
Skladom

Ak chcete vášmu fotoaparátu dopriať skutočne to najlepšie, rozhodnite sa pre statív od spoločnosti Manfrotto, ktorá je jedným z najprestížnejších výrobcov fototechniky. Statívy tejto značky sú vďaka precíznemu spracovaniu a širokej variabilite vyhľadávané profesionálnymi i amatérskymi fotografmi po celom svete. Prekvapí tiež šikovným a inovatívnym riešením konštrukcie.

Model Manfrotto MK294A3-D3RC2 je pevný hliníkový statív s masívnymi profilmi, ktorý s nosnosťou 5 kg udrží aj tie najťažšie zrkadlovky. Jedná sa o najväčší statív z radu 290. Jeho minimálna pracovná výška je 51,7 cm, maximálna potom 152, a 181 cm s vytiahnutým stredovým stĺpom. Väčšia hmotnosť statívu (2,5 kg) je daná masívnosťou a kvalitou materiálov. Ergonomické ovládacie prvky sú navrhnuté pre bezpečnejší a príjemnejší zážitok a zaisťujú maximálnu presnosť. Úchyt stredovej tyče je vybavený systémom proti vibráciám, nohy disponujú systémom aretačných poistiek.

Statív sa skvele hodí pre ateliérové fotky a zátišia, jedná sa však o mimoriadne kvalitnú prácu, takže nájde uplatnenie aj inde. Je ideálny aj pre cestovanie - 3 sekčné nohysú tým najlepším riešením pre možnosť rýchleho presunu. Súčasťou balenia je tiež trojcestná hlava s rýchloupínacou doštičkou 200PL-14 s ryskou uhlov a s vodováhou, ktorá vašej fotografickej práci dodá na presnosti. Zabezpečí perfektnú manipuláciu s osadeným prístrojom. Hlava je odolná, plne odnímateľná, a má plynulý chod.