M607 Spider Robot

M607 Spider Robot

M607 Spider Robot

Kód výrobku: M607

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Robotický vysávač M607 Spider Robot

Prečo by ste svoj voľný čas mali tráviť s vysávačom v ruke, keď si ho môžete užívať nejako príjemnejšie? Zaobstarajte si robotický vysávač M607 Spider Robot, ktorý všetko urobí za vás a vy si budete môcť prečítať obľúbenú knihu, alebo si pozrieť seriál či film. Jedná sa o praktického pomocníka, ktorý je určený na upratovanie všetkých druhov podláh = dlažba, linoleum, drevená podlaha a koberec. Disponujeindikátormi naplnenia, nabíjania a stavu batérie, vďakaktorým budete mať vždy dokonalý prehľad o tom, čo sa zrovna deje.

 Žiadne pády ani nárazy

Robotický vysávač disponuje hneď 3 aktívnymi senzormi, ktoré ho chránia proti pádu zo schodov či narážaniu do nábytku alebo stien. Senzor prekážok sa postará o to, že vysávač detekuje akékoľvek objekty, ktoré mu bránia v pohybe a vyhne sa im. Nemusíte sa teda báť, že by vašim vázam, ktoré stoja na podlahe hrozilo nebezpečenstvo. Ďalšou veľkou výhodou je funkcia detekcie hrany schodu. Vďaka nej budete môcť nechať vysávač robiť svoju robotu aj na chodbe na poschodí a nebáť sa žiadneho nebezpečenstva napríklad v podobe pádu zo schodov.

 Jednoduché nabíjanie

Robotický vysávač M607 Spider Robotje ideálny pomocník aj pre domácnosti, ktoré nedisponujú veľkým priestorom. Nabíjanie tohto šikovného pomocníka sa uskutočňuje pomocou sieťového adaptéra, ktorý môžete zapojiť do akejkoľvek zásuvky v dome. Nemusíte si teda vyhradzovať špeciálne miesto pre dokovaciu stanicu, jednoducho si vysávač nabijete kdekoľvek budete chcieť.

 Bočné kefy

Smeti a prach v rohoch, pod lištami či nízkym nábytkom je hororová predstava pre každú správnu gazdinku. Z týchto dôvodov disponuje robotický vysávač dvojicou bočných kief, ktoré dokonalo vymetú a následne povysávajú nečistoty aj z ťažko dostupných miest. Toto je jedna z výhod, ktorú vám môže robotický vysávač ponúknuť oproti tomu klasickému, ktorý sa kvôli veľkej hubici nedostane všade, kam vy potrebujete.

 Tri programy upratovania

Aby bolo vysávanie ešte efektívnejšie, disponuje robotický vysávač M607 Spider Robot hneď 3 vzormi pohybov = náhodný pohyb, obvodové upratovanie a kruhový pohyb. Ich kombináciou dosiahnete dokonalých výsledkov a to bez veľkej námahy. Naviac, čím viac budete tohto malého pomocníka používať, tým budú jeho služby kvalitnejšie a to vďaka tomu, že pri každom vysávaní sa prístroj učía nabudúce svoje nadobudnuté skúsenosti aplikuje v praxi.

M607 Spider Robot
M607 Spider Robot
M607 Spider Robot
M607 Spider Robot