LTLM Q7 Quadro biely

LTLM Q7 Quadro biely

LTLM Q7 Quadro biely

Kód výrobku: LTLM7QC

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Android tablety

Najpredávanejšie Android tablety

1
2
Skladom
3
Skladom

V prípade, že hľadáte cenovo prijateľný tablet, ktorý je vybavený štvorjadrovým procesorom, vaše zmysly by mali zbystriť. Novinka od spoločnosti LTLM s modelovým označením Q7 ponúka za rozumnú cenu vysoký výkon a elegantný vzhľad. Nechýba ani dvojica fotoaparátov (2 Mpix + 0,3 Mpix), vďaka ktorým sa zbierka vašich snímkov môže rozšířiť. Nielen fotografie, ale aj filmy alebo hry vám zobrazí sedempalcový displej. Jeho úzky okraj prispieva ku kompaktnej veľkosti zariadenia. 

LTLM Q7 je poháňaný procesorom ARM Cortex A7 so štyrmi jadrami, z ktorých každé má frekvenciu 1 GHz. Plynulý chod je zaistený vďaka 1 GB RAM a operačnému systému Android 4.2. Pre uloženie užívateľských dát je pripravený priestor s veľkosťou 4 GB, pomocou pamäťovej karty sa dá úložisko zväčšiť až o 32 GB. Tablet si poradí s väčšinou používaných audio a video formátov a stane sa tak vašim multimediálnym centrom nielen na cestách.

Pripojenie na internet je možné realizovať pomocou bezdrôtovej technológie Wi-Fi. Prepojenie s ďalšími zariadeniami umožňuje mini HDMI výstup alebo pribalený USB kábel. Je teda jednoduché preniesť svoju obľúbenú hudbu alebo obľúbené filmy.

Operačný systém Android Jelly Bean je súčasťou rozsiahlej open source platformy, ktorá sa sústredí na vytvorenie užívateľsky príjemného prostredia, ktoré bude schopné pracovať na rôznych zariadeniach. Je vytvorený tak, aby bolo ľahko možné ho vyvíjať. Nájde sa teda množstvo mladých vývojárov, ktorí posúvajú Android každým dňom o krok vpred. Nespornou výhodou je prepojenie so spoločnosťou Google, ktoré výrazne zjednodušuje prácu so sociálnymi sieťami a ďalšími aplikáciami tejto spoločnosti.

 

Bezdrôtová technológia Wi-Fi vám umožní byť online všade tam, kde zachytíte signál. Ľahko sa tak zdarma pripojíte v reštauráciách, nákupných strediskách alebo v knižnici.

 

Micro HDMI port umožňuje prepojiť zariadenie s kompatibilným výstupným zariadením, ktorým môže byť napríklad televízor alebo LCD displej. HDMI podporuje prenos videa v štandardnej, rozšírenej alebo HD kvalite a až 8-kanálový zvuk.

 

Aký veľký bude priestor pre uloženie užívateľských dát si zvolíte sami. Zariadenie podporuje pamäťové karty MicroSD, a to až do veľkosti 32 GB, čo predstavuje množstvo priestoru pre hudbu alebo video. 

 

Micro-USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Dá sa ale využiť aj na prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov.

LTLM Q7 Quadro biely
LTLM Q7 Quadro biely
LTLM Q7 Quadro biely