Logitech Orion Spark G910 RGB herná klávesnica, US layout,USB

Logitech Orion Spark G910 RGB herná klávesnica, US layout,USB

Logitech Orion Spark G910 RGB herná klávesnica, US layout,USB

Kód výrobku: 920006421

Dizajnová pochúťka

Klávesnica preverená špičkovými hernými tímami a spĺňajúca najnáročnejšie požiadavky sa nazýva Logitech 910 Orion Spark. Spojením inovatívnych postupov s precíznym spracovaním vznikla prvotriedna klávesnica dodávajúca hraniu hier nový rozmer. Nevídaný komfort vďaka špeciálne navrhnutému dizajnu zníži napätie vo svaloch aj celkovú únavu pri dlhej záťaži. S týmto úzko súvisí možnosť personalizácie, kedy môžete meniť podložku pod dlaňou podľa vlastného uváženia za veľkú či malú. Každý prvok klávesnice má za sebou kus histórie, ktorú tvorili samotní vývojári, ale aj predchádzajúce modely na základe odozvy aktívnych užívateľov. Ku kvalitnému hardvéru sa pridali tiež početné intuitívne a prepracované funkcie, ktoré ešte zdokonaľujú samotný perfekcionizmus zariadení.

Romer-G mechanické klávesy

Ku skvelému hernému pôžitku prispievajú tiež mechanické klávesy Romer-G skrývajúce v sebe mnoho inovatívnych prvkov. V prvom rade sa jedná o ultra rýchlu odozvu, ktorá dosahuje hodnotu 5 ms, čo v porovnaní s inými modelmi znamená až 25% zrýchlenie. Napriek nízkej reakčnej dobe môžete očakávať hladký, sebaistý a presný stisk kláves, s ktorého pomocou si budete úplne istí, kam siahnuť. Tieto dve vlastnosti vás posunú o krok dopredu pred ostatných protihráčov, čím získate značnú taktickú výhodu. Veľmi prísne a nekompromisné testovanie dokonale pripravilo klávesnicu na každodennú fyzickú záťaž. Výsledkom toho je životnosť až 70 000 000 úderov.

Inteligentné RGB podsvietenie

Prispôsobte si farebnú nôtu klávesnice podľa vlastnej nálady prostredníctvom inteligentného podsvietenia so 16 800 000 farebnými profilmi. Ten pravý masaker však prichádza až so sprievodným nastavením. K dispozícii budete mať špeciálny program Logitech Gaming Software, ktorý vám odomkne netušené možnosti prispôsobenia. Klávesnicu môžete rozobrať do posledného tlačidla a nastaviť mu tak vlastný farebný prejav. Ďalej tiež možno zvýrazniť len potrebné klávesy, vytvoriť efekt vlny idúci s kúzlom, odlíšiť každý riadok do rôznej farby a mnohé ďalšie možnosti. Stredové LED podsvietenie konštrukcie minimalizuje únik svetla a zameriava svetlo rovnomerne cez vrchnú časť klávesy pre čistejší a príťažlivý vzhľad.

Integrovaná ARX kontrola

Táto na prvý pohľad nevýrazná vychytávka vám uľahčí herný život v obrovskej miere. Jedná sa o kompromis k hráčovi požadovanému LCD displeju, kedy integrácia mobilného telefónu či tabletu ako súčasti klávesnice ponúka oveľa viac možností. Vyhrajte informačnú vojnu a udržte si náskok pred konkurenciou s dôležitými hernými informáciami priamo na vašom chytrom zariadení bez akéhokoľvek oneskorenia či nutnosti prepínať okná. Prostredníctvom tejto šikovnej aplikácie budete môcť tiež ovládať samotné herné periférie ako klávesnicu či myš počas hernej relácie a tým flexibilne reagovať na aktuálne dianie. Aj multimediálne prvky pre prehrávanie hudby je možné zobraziť na vašom displeji, vďaka čomu si podmaníte aj hudobnú produkciu.

113 dokonalých kláves

Ako správny hráč potrebujete rýchly, pokiaľ možno instantný prístup ku každej schopnosti či zbrani, preto sa v rozložení klávesnice nachádza 9 programovateľných kláves. Všetky tieto pomocné gombíky sa nachádzajú v blízkom susedstve WSAD pre ideálny a okamžitý presun na požadované miesto. Až 27 povelov v 3 profiloch čaká len na vás, až ich životu dáte ten pravý herný zmysel. Na opačnej strane našli svoje uplatnenie multimediálne tlačidlá prehrávanie, pauza, ticho a úprava. Spoľahlivý dizajn, intuitívne umiestnenie a rýchla odozva charakterizujú zvyšok klávesov, ktorý je nemenej dôležitý pre celkový zážitok. Tvar čiapočky poskytuje spätnú väzbu na pozíciu prstov pre vyšší výkon v rôznych herných pozíciách.

Logitech Orion Spark G910 RGB herná klávesnica, US layout,USB
Logitech Orion Spark G910 RGB herná klávesnica, US layout,USB