LIMO BAR Smart W - White

LIMO BAR Smart W - White

LIMO BAR Smart W - White

Kód výrobku: TO122

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo pre prípravu nápojov

Najpredávanejšie Príslušenstvo pre prípravu nápojov

1
Skladom
2
Sirup Limo Bar, Ananás, 500ml
3,99
Skladom
3
Skladom

Chcete mať neustále po ruke chutné, osviežujúce nápoje, ktoré pripravíte ľahko, rýchlo a lacno? S výrobníky sódy LIMO BAR sa vám toto želanie môže splniť. Jeho elegantné štíhle telo z odolného plastu v univerzálnej bielej farbe a robustná základňa skrášli každú kuchynskú linku a súčasne zaistí dostatočnú stabilitu počas sýtenia. Tento praktický výrobník sódy je vybavený technológiou regulácie veľkosti bubliniek, ktorá vám umožní pripraviť presne taký nápoj, aký si predstavujete. Navyše je naozaj výkonný! S technológiou FSSzískate viac limonády pri malom množstve spotrebovaného CO2, čo značne zníži vaše prevádzkové náklady. Jedna bombička poskytne dosť CO2 až na 80 litrov domácej limonády. Prístroj je vybavený automatickým systémom dekompresného tlačidla či rýchloupínacie fľaše so systémom Click & Fix.

Výrobníky sódy LIMO BAR pracujú s rýchloupínacím (bajonetovým) systémom fľaše Click & Fix, u ktorého odpadá nutnosť skrutkovania. Tento systém umožňuje rýchle a bezpečné uchytenie. Jednoducho uchopíte fľašu, otočíte, upevnenie zapadne, a vy môžete začať prístroj okamžite používať. K ďalším vylepšeniam patrí systém automatického odvodu prebytočnej sýtenej vody zakončený odnímateľnou nádobkou. Po spotrebovaní plynu jednoducho vymeníte prázdnu bombičku za plnú. Možno ich vymeniť na výmenných miestach Limo Bar. Môžete si tiež vybrať z radu sirupov najrôznejších príchutí.

Výrobník sódy LIMO BAR je kompatibilný s bombičkami konkurenčných výrobcov, takže si môžete vybrať podľa ceny, alebo použiť tie, čo už máte doma. O bezpečnosť sa stará pretlakový bezpečnostný ventil, ktorý v prípade dosiahnutia kritického tlaku automaticky vypustí prebytočný plyn z fľaše. Tlak v fľaši môžete navyše sami ovplyvniť pomocou špeciálneho dekompresného tlačidlavpravo vedľa tlačidla sýtenia. Náhly únik plynu, či snáď dokonca vybouchnutie naozaj nehrozí. Vo svojej cenovej kategórii nemá tento výrobník sódy súpera. V balení nájdete domáci výrobník sódy LIMO BAR Smart-W, redukciu na bombičku a fľašu s rýchloupínacím mechanizmom Click & Fix s objemom 1 liter.

 

Obsah balenia:
Domáci výrobník sódy LIMO BAR Smart-W
Bombička so stlačeným plynom CO2
Redukcia na bombičku
Fľaša s rychloupínacím mechanizmom Click&Fix s objemom 1 liter
3 ks jednorázových bombičiek s plynom CO2

LIMO BAR Smart W - White
LIMO BAR Smart W - White