LIMO BAR Smart Turbo - Red

LIMO BAR Smart Turbo - Red

LIMO BAR Smart Turbo - Red

Kód výrobku: TO124

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LIMO BAR Smart Turbo Red

LIMO BAR Smart Turbo Red je elegantný domáci výrobník sódy v žiarivo červenej farbe. Veľký výkon vám umožní si pripraviť viac limonády bez toho, aby ste spotrebovali veľké množstvo oxidu uhličitého. Tento prístroj je dodávaný s vysoko odolnou 1-litrovou fľašou a inteligentnou otočnou hlavou vybavenou technológiami regulácie veľkosti bubliniek BBT, technológiou FSS a špeciálnou technológiou Turbo, s ktorou si môžete vyrobiť až 135 litrov nápoja z jednej jedinej bombičky CO2.

 Bezpečnosť

Výrobník sódy LIMO BAR je stopercentne bezpečný, pretože disponuje pretlakovým ventilom, ktorý v prípade dosiahnutia kritického tlaku automaticky vypustí prebytočný plyn z fľaše. Tlak vo fľaši si môžete sami regulovať dekompresným tlačidlom, ktoré sa nachádza vpravo hneď vedľa tlačidla sýtenie. Vďaka tomu je vylúčené unikanie plynu z fľaše, vyprsknutie vody, alebo dokonca explózia fľaše.

 Technológia FSS 

Technológia FSS je špeciálna technológia, s ktorou vyrobíte viac limonády pri menšom množstve spotrebovaného CO2, čím zároveň ušetríte nemalé prostriedky. Navyše vám táto technológia dáva záruku stopercentnej bezpečnosti a tiež vám umožňuje akúkoľvek reguláciu perlivosti nápoja. Technológia Turbo je potom technológia, ktorá vám umožní vďaka špecificky tvarovanej fľaši a špeciálnej tryske vyrobiť malinovku pri extrémne malom množstve spotrebovaného oxidu uhličitého. Technológia BBT umožňuje jednoduchú a rýchlu zmenu veľkosti bubliniek vo vašom nápoji, môžete ich teda regulovať ľubovolne podľa vašej chuti. Postačí, keď si nastavíte regulátor veľkosti bubliniek do príslušnej polohy a stlačíte tlačidlo sýtenia.

 Systémom fľaše Click&Fix

Skrutkovacie fľaše sú už minulosťou, výrobník sódy LIMO BAR pracuje s rýchloupínacím (bajonetovým) systémom fľaše Click&Fix. ktorý v pevnosti uchytenia a bezpečnosti nijako nezaostáva za fľašou skrutkovacou, ale pripevnenie fľaše zaberie oveľa menej času. Jednoducho uchopíte fľašu, otočíte a môžete vyrábať váš obľúbený nápoj. S LIMO BAR fľašami nemusíte nutne kupovať nové bombičky, ak už doma vlastníte nejaké od konkurencie. Tieto výrobníky sódy sú totiž kompatibilné i s bombičkou od iných značiek, vždy si ale ich kompatibilitu dopredu starostlivo skontrolujte.

 Sirupy LIMO BAR

Sirupy LIMO BAR obsahujú vysoký podiel ovocnej zložky (podiel ovocia dosahuje v ovocných sirupoch min. 33%) a sú nízkokalorické. Na limonáde vyrobenej z týchto sirupov si preto pochutíte a pritom nepriberiete.

 V balení nájdete

  • domáci výrobník sódy LIMO BAR Smart Turbo
  • bombička CO2
  • fľašu s rýchloupínacím mechanizmom Click&Fix s objemom 1 liter
LIMO BAR Smart Turbo - Red
LIMO BAR Smart Turbo - Red
LIMO BAR Smart Turbo - Red
LIMO BAR Smart Turbo - Red