LG RK7

LG RK7

LG RK7

Model roku 2018/2019

- Vychutnajte si neprekonateľný zvuk s maximálnym výkonom 550 W
- Rozjasnite atmosféru na svojej párty za pomoci viacfarebného osvetlenia
- Dajte najavo svoje schopnosti diskdžokeja zvukovými efektami a vytváraním slučiek
- Predveďte ostatným svoj spevácky talent vďaka funkcii Karaoke
- Cez bezdrôtové rozhranie Multi Bluetooth sa môžete pripojiť nielen vy, ale aj váš kamarát
- Pripojte reproduktor k televízoru a užite si skvelé zážitky pri sledovaní filmov a športových prenosov
- Prepojte 10 reproduktorov bezdrôtovo pomocou funkcie Wireless Party Link

Rozpumpujte najkvalitnejší zvuk na maximum s párty reproduktorom LG RK7!

Kód výrobku: LGRK7

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Párty reproduktory

Najpredávanejšie Párty reproduktory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LG XBOOM RK7
Rozbehnite párty na maximum


Usporiadajte párty, na ktorú nikto nezabudne, vďaka party reproduktoru LG XBOOM RK7. Bluetooth reproduktor vám prinesie neprekonateľný zvuk s maximálnym výkonom 550 W, za ktorým stoja dva basové a dva výškové reproduktory, atmosféru oživia farebné svetelné efekty a veľa zábavy si užijete vďaka efektom pre diskdžokeja a funkcii Karaoke.

Flexibilné prevedenie


Usporiadajte párty kedykoľvek a kdekoľvek. Reproduktor LG XBOOM RK7 vám vďaka svojmu dizajnu, inšpirovanému prenosnými reproduktormi umožňujehorizontálnu a vertikálnu inštaláciu. Reproduktor navyše dokáže rozoznať svoju polohu a prispôsobiť podľa nej zvuk.

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth


Prepojte až 10 reproduktorov bezdrôtovo pomocou funkcie Wireless Party Link a posuňte kvalitu zvuku a zábavy na svojej párty na novú úroveň. Cez bezdrôtové rozhranie Multi Bluetooth sa môžete pripojiť nielen vy, ale aj váš kamarát, načo si môžete prehrávať vlastnéplaylisty.

Svetelné farebné efekty


Rozjasnite atmosféru na svojej párty za pomoci viacfarebného osvetlenia reproduktora LG XBOOM RK7, ktoré sa mení podľa rytmov hudby.

Staňte sa DJ


S párty reproduktorom LG XBOOM RK7 môžete dať najavo svoje schopnosti diskdžokeja. Stačí si stiahnuť aplikáciu pre chytré telefóny so systémom Android a potom s jej pomocou pridávať do prehrávaných skladieb zvukové efekty alebo vytvárať slučky.

Dajte najavo svoj spevácký talent


Predveďte ostatným svoj spevácky talent vďaka funkcii Karaoke. Stačí stlačiť tlačidlo a reproduktor v takmer každej skladbe odstráni vokály a dá vyniknúť vášmu hlasu. Svoj hlas navyše môžete zmeniť pomocou 18 rôznych hlasových efektov a zažiť veľa zábavy pri karaoke s priateľmi.

Synchronizácia zvuku s televízorom


Vychutnajte si svoje obľúbené akčné filmy alebo športové prenosy so špičkovým zvukom. K pripojeniu reproduktorov k televízoru LG nie sú potrebné žiadne káble a hlasitosť môžete bez problémov ovládať aj diaľkovým ovládačom od televízora.

LG RK7
LG RK7
LG RK7
LG RK7
LG RK7
LG RK7