LG DH6520T

Tovar je vypredaný

LG DH6520T

Kód výrobku: DH6520T
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

S domácim kinom LG DH6520T bude sledovanie filmov nezabudnuteľným zážitkom. Do prehrávača si môžete vložiť a následne prehrať disky DVD a CD. Na nich môžu byť takmer všetky známe video formáty vrátane Div-x a MPEG. Okrem toho si môžete zapojiť aj váš flash disk plný pesničiek MP3 či WMA. Ak si radšej vypočujete rádio, zabudovaný FM tuner, ktorý vám umožní predvoliť si až 50 staníc, stopercentne oceníte. Zásluhu na tom má vstavaná FM anténa.

 

O dokonalý zvuk sa stará vysoko kvalitný dekodér Dolby Digital. Okrem vysokorýchlostného USB 2.0 rozhrania máte k dispozícií aj HDMI konektor, kompozitný video výstup, digital audio optical alebo audio (L,R) vstup. Veľké pohodlie si užijete aj vďaka pribalenému diaľkovému ovládaču a možnosti nastaviť si časovač vypnutia. Displej FLD je veľmi dobre viditeľný a prehľadný, preto ovládanie domáceho kina LG DH6520T bude hračkou pre každého. Skvelý výkon 850 W je ďalším dôkazom fantastickej kvality zvuku.

 

Odteraz si budete môcť vychutnávať skvelé tóny vďaka čistému priestorovému zvuku. Ak si potrpíte na štýlovosť, krásny a elegantný dizajn systému domáceho kina LG DH6520T vás rozhodne nesklame. Aj preto si objednajte svoje domáce kino od LG za túto prelomovú nízku cenu ešte dnes. Veď prečo si nevychutnať dobré filmy s vynikajúcim zvukom?