Menu
Menu

LG DH3120S

LG DH3120S

LG DH3120S

Kód výrobku: DH3120S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
2
Skladom
3
Skladom

Fantastické domáce kino LG DH3120S si musíte zamilovať. Je určené menej náročným užívateľom, ktorí ocenia najmä jeho výhodnú cenu. Odteraz môžete sledovať vaše filmy na DVD s pocitom, že sedíte v kinovej sále. Okrem DVD si môžete pokojne prehrať aj CD či zapojiť flash disk cez USB 2.0 rozhranie. Medzi podporovanými súbormi nájdete aj Div-X a MPEG.

 

O vysokú kvalitu zvuku sa stará dekodér Dolby Digital, s ktorým budú vaše filmy či hudobné formáty MP3, LPCM a WMA ešte živšie. Ak si v pohodlí domova radi vypočujete slovenské rozhlasové stanice, s domácim kinom od LG to nebude žiadny problém. Vďačiť za to môžete zabudovanému FM tuneru, ktorý vám umožní predvoliť si až 50 rozhlasových staníc. Na viditeľnom FLD displeji uvidíte všetko potrebné, navyše ovládanie zvládne každý. Pre ešte väčšie pohodlie systém domáceho kina disponuje aj časovač vypnutia, čiže sa nemusíte báť že zaspíte a zariadenie vám bude míňať drahocennú elektrickú energiu.

 

Okrem spomenutého USB portu máte k dispozícií aj kompozitný video výstup, Audio L/R vstup či koaxiálny vstup digitálneho videa. Malé rozmery centrálneho reproduktora či subwoofera sú zárukou, že sa bez problémov vmestia do každej miestnosti. Navyše s jeho elegantnou čiernou farbou bude zároveň aj štýlovým doplnkom. Za málo peňazí veľa muziky. To sa stane ak si kúpite domáce kino LG DH3120S, pretože takúto nízku cenu nikde inde nenájdete.

LG DH3120S