Menu
Menu

LG BH7520T

LG BH7520T

LG BH7520T

Kód výrobku: BH7520T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Skladom
3
Xiaomi Mi Tv Box S EU 71,90
66,60
Skladom

5.1 kanálový 3D Blu-ray systém domáceho kina so subwooferom a hudobným výkonom až 1100 W. Presne taký je LG BH7520T. Súčasťou zariadenia sú 4 stĺpové reproduktory, z ktorých vychádza len ten najkvalitnejší zvuk. Vďaka vstavanej WiFi máte bezproblémový prístup k internetovým aplikáciam a Prémiovému obsahu. Zdieľanie filmov, obrázkov a hudby v domácej sieti je dostupné kvôli DLNA. Majiteľov iPhonov a smartphonov s Androidom poteší možnosť jednoduchého prepojenia s domácim kinom.

 

LG BH7520T prehráva najkvalitnejšie Blu-ray disky, dokonca aj v 3D, ale aj DVD a CD, na ktorých sú umiestnené formáty Div-X, MPEG, 3gp, FLV, AVI, MKV a iné. Problémom nie je ani prehrávanie hudobných formátov MP3, WMA alebo AAC, či prezeranie obrázkov JPG, GIF a PNG. Pomocou vysokorýchlostného USB 2.0 rozhrania možno pripojiť váš flash disk a pokojne si z neho prehrať vaše médiá. Okrem toho máte možnosť pripojenia aj externého HDD a USB direct ripping vám umožní prekonvertovať hudobné CD na MP3 priamo do MP3 prehrávača cez USB vstup.

 

O dokonalý zvuk sa starajú dekodéry Dolby Digital, Dolby TrueHD a DTS-HD. Okrem spomínaného USB vstupu máte k dispozícií aj kompozitný video výstup, Audio L/R vstup, optický vstup, 2x HDMI vstup a 1x HDMI výstup, sieťový LAN konektor či spätnú zvukovú väzbu ARC. Obľúbite si nové grafické menu s jednoduchým ovládaním, ktoré zvládne naozaj každý. Ak chcete ochrániť svoje ratolesti pred neprístupným obsahom, určite oceníte tzv. rodičovský zámok. Domáce kino LG BH7520T je zároveň aj elegantným doplnkom do vášho interiéru. Štýlový dizajn v čiernom prevedení sa zapáči takmer každému. Už viac neváhajte a zaobstarajte si svoje vlastné domáce kino LG BH7520T, ktoré zoženiete za túto fantastickú nízku cenu len u nás.

LG BH7520T