LG 60LA620S 60"

LG 60LA620S 60

LG 60LA620S 60"

Kód výrobku: 60LA620S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Televízor LG 60LA620Szaujme na prvý pohľad štíhlym a dokonale elegantným dizajnom. Vnútri televízora sa ukrýva okrem dvojjadrového procesora M13 rad nadštandardných vlastností. Pre hranie na moderných konzolách potom ponúkne televízor špeciálne prispôsobený obrazový režim. Aj tak sa radí do energetickej triedy A +. Funkcia Smart Energy Saving výrazne znižuje spotrebu až na 98 W. 

Dokonalý smart televízorvyžaduje bezproblémový prístup k internetovej sieti. To je možné realizovať za pomocou integrovanej Wi-Fi karty alebo klasickým pripojením sieťového kábla.

Nové užívateľské rozhranie Smart Homeje prehľadnejšie a umožní prístup k širokej ponuke aplikácií dostupných zadarmo. Social Centerzdružuje obľúbené sociálne siete a zaručuje ich plné využitie. Vo výbave nechýba ani 3 USB portya je len na vás čo do nich pripojíte. Vie naozaj všetko.

Obrazová dokonalosť


Neuveriteľný LG Cinema Screendizajn vtiahne do deja všetkých divákov pred televíziou. Pomocou najmodernejších technológií bol odstránený rušivý element v podobe hrubého rámčeku okolo obrazovky. Zlepšenie obrazuzariadi Resolution Upscaler, ktorý kúzelným spôsobom dokáže video v nižšom rozlíšení vylepšiť a jeho sledovanie bude na veľkej obrazovke skutočný zážitok.

Tento televízor je ohľaduplný k ľudskému zraku, pretože z obrazu odstraňuje nepríjemné blikaniespôsobené konvenčnými 3D okuliarmi, a vy si tak môžete užívať dlhé filmové večery bez únavy a bolesti očí. Užívateľsky prívetivé prostredie umožní nastaviť hĺbku 3D efektua sami si môžete zvoliť, či dáte prednosť väčšiemu komfortu alebo silnejšiemu zážitku pri sledovaní 3D obsahu. Iste oceníte aj funkciu prevodu klasického 2D vysielania do 3D.

 ... Bavte sa!

Náruživý hráči ocenia živé a presné farby v ich obľúbených hrách. Snáď k televízii pustí i ďalších členov domácnosti. Ďalej tu máme technológiu Intel WiDi(Wireless Display), resp. bezdrôtový prenos obrazu i zvuku, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle prepojenie televízorov a notebookov bez nutnosti káblov alebo internetového pripojenia. To je veľmi pohodlné a rýchlo si túto funkciu obľúbite. 


Luxusné 3D

S novými LG CINEMA 3D bude sledovanie trojrozmerných filmov doslova pôžitok. Vďaka svojej malé váhesa príjemne nosí a navyše nie sú vôbec drahé. V príslušenstve máte rovno 4 kúsky. Neobťažujú ani žiadne drôty alebo časté nabíjanie. Batérie v nich totiž vôbec nie je. Pre užívateľov s dioptrickými okuliarmi pripravilo LG špeciálne klips, Takže sa nemusia obávať, že by si 3D zážitok nemohli vychutnať naplno. Certifikácia od očnej kliniky LEXUM potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť tejto pasívnej 3D technológie.

LG 60LA620S 60
LG 60LA620S 60
LG 60LA620S 60
LG 60LA620S 60
LG 60LA620S 60