LG 32LN5400 32"

LG 32LN5400 32

LG 32LN5400 32"

Kód výrobku: 32LN5400

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné TV

Najpredávanejšie Lacné TV

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LCD televízia LG LN5400 s LED podsvietením a uhlopriečkou 32" je ideálna pre domácnosti, v ktorých záleží na rozmeroch. Uhlopriečka nepatrí k najväčším, čo ale neznižuje kvalitu spracovania. Full HD rozlíšenie približuje obraz k realite, takže váš pôžitok zo sledovania filmov alebo hrania hier bude ešte o kúsok lepší.

Kvalita IPS panela od spoločnosti LG je dlhodobo na vysokej úrovni. Je zárukou nielen širokého pozorovacieho uhla, ale taktiež jasnejšieho a stabilnejšieho obrazu. Rozmiestnenie LED diód využíva špeciálne svetlovody, ktoré rozptýlia svetlo rovnomerne po celom paneli. Znižuje sa tak energetická náročnosť.

DVB-T tunerom nemusíte pripájať ďalšie zariadenie, ale ihneď si vychutnáte programy, ktoré sú prenášané digitálnym pozemným vysielaním. Prostredníctvom dvoch HDMI portov realizujte spojenie s notebookom a prehrávajte svoje videá alebo filmy vo Full HD kvalite.

 

 Motion Clarity Index

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu MCI súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Smart Energy Saving

Funkcia Smart Energy Saving robí TV LG ekologickejšími, pretože obmedzuje spotrebu elektrickej energie. Funkcia riadi podsvietenie panela, čo ovplyvňuje úroveň jasu, vypínanie displeja, napr. pri prehrávaní hudby a pohotovostný režim Standby Zero Mode, ktorý zaisťuje nulovú spotrebu TV pri hibernácii.

Triple XD Engine

Zažite dokonalosť farieb, kontrastu a jasu, ktorú prináša vysoko výkonný Triple XD Engine. Táto technológia poskytuje maximálny výkon pri spracovaní obrazu, ktorý oplýva tými najlepšími farbami, kontrastom a jasom.

LG 32LN5400 32
LG 32LN5400 32
LG 32LN5400 32