Menu
Menu

Lexar 64GB SDXC 200x Premium (Class 10)

Lexar 64GB SDXC 200x Premium (Class 10)

Lexar 64GB SDXC 200x Premium (Class 10)

Kód výrobku: LSD64GBBEU200

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Pamäťové karty

Najpredávanejšie Pamäťové karty

1
Skladom
2
Skladom
3

Určite oceníte dostatok pamäte vo vašich prenosných zariadeniach, ako sú mobily, notebooky alebo fotoaparáty. Spoločnosť Lexar poskytuje v tejto oblasti perfektné riešenie. Pamäťová SDXC karta Lexar 64GB Platinum II predstavuje novú generáciu digitálnych zabezpečených flashových pamätí s rozšírenou kapacitou (SDXC). Moderná technológia UHS-I zabezpečuje až 200x vyššiu rýchlosť čítania dát predstavujúcu až 30 MB/s. Zápis zvládne v neuveriteľnej rýchlosti 22 MB/s.

paměťová SDXC karta Lexar 64GB Platinum II - UHS-IPretože sa disk nachádza v rýchlostnej triede 10, možno na neho bez problémov nahrávať videá vo Full HD rozlíšení (1080p). Preto sa pamäťová karta Lexar 64GB Platinum II SDXC perfektne hodí do digitálnych fotoaparátov a kamier, ľahko na ňu zachytíte aj kvantum fotografií s úchvatnými detailmi. Navyše doma nebudete dlho čakať na stiahnutie záznamu z prístroja.

Dostačujúca pamäť a zachovanie vašich dát sú prioritou spoločnosti Lexar, preto sa nebojte kartou rozšíriťaj pamäť notebooku alebo ju použiť na rýchly prenos rôznych objemov dát do iných zariadení. Ako názov napovedá, získáte pamäť úžasných 64 GB.