LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5" HD IPS, Dual-Sim, 1GB, 8GB, Andr

LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5

LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5" HD IPS, Dual-Sim, 1GB, 8GB, Andr

Kód výrobku: S580

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačidlové mobily

Najpredávanejšie Tlačidlové mobily

1
Skladom
2
Skladom
3

Značková kvalita a multimediálne funkcie za rozumnú cenu, to je smartphoneLenovo S580. Veľký displej s vysokým rozlíšením je základom pre poriadnu multimediálnu zábavu. S týmto telefónom nebudete mať problém zdieľať svoje zážitky z ciest vďaka dvojici fotoaparátov. Štýlový dizajn je podčiarknutýlaserovo upraveným zadným krytom, ktorý napodobňuje kožu, pre lepšie držanie. Navyše je odolný proti zanechávaniu odtlačkov prstov.

Mimoriadne široké pozorovacie uhly na 5" displejisa oplatia nielen pri hraní hier, ale pri sledovaní videa alebo surfovaní po internete. HD rozlíšenie 1280 × 720 pixelov len podčiarkuje kvalitu dotykovej obrazovky. Plynulý výkon a rýchlu odozvu zaisťuje štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8212 s taktom 1,2 GHz. Ďalšou dôležitou hardvérovou časťou je operačná pamäť RAM, ktorá má kapacitu 1 GB.

Pre ukladanie aplikácií a iných súborov je k dispozícii 8 GB priestoru. Môžete ľubovoľne rozširovať operačný systém Android 4.3 Jelly Bean o ďalšie aplikácie alebo hry. V prípade potreby je možné vložiť do pamäťového slotu MicroSD kartu s kapacitou až 32 GB a pamäť navýšiť. Kvalitné fotografie zaobstaráte s 8 Mpix zadným fotoaparátom, ktorému nechýba LED blesk a automatické zaostrovanie. Predná kamerka má rozlíšenie 2 Mpix.

K internetu je možné sa pripojiť cez 3G sieťalebo Wi-Fi. Pri pripojení cez 3G je možné využiť rýchlosť sťahovania až 42 Mbps. Predinštalované aplikácie pre sociálne sieteFacebook alebo Twitter sú okamžite k dispozícii. Lenovo S580 má vo výbave aj Bluetooth alebo GPS. Na fanúšikov mobilných hier čakajú napríklad Asphalt 8, Real Football 2014 alebo Spiderman Infinite. Lenovo S580 ponúka možnosť využívať dve SIM karty zároveň. Využijete toho napríklad na miestach so zlým pokrytím signálu od jedného operátora, alebo si tiež môžete zaobstarať jednu čisto dátovú SIM kartu a ušetriť tak za drahé pripojenia ponúkané k štandardným tarifám.

LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5
LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5
LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5
LENOVO S580 Quad-core 1.2Ghz, 5