Lenovo IdeaTab A1000 (59-383590) čierny

Lenovo IdeaTab A1000 (59-383590) čierny

Lenovo IdeaTab A1000 (59-383590) čierny

Kód výrobku: 59383590

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Android tablety

Najpredávanejšie Android tablety

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Cenovo veľmi zaujímavý tablet vhodný pre všetkých hudobných nadšencov, ktorí požadujú za málo peňazí naozaj veľa muziky.

 

Dvojica špičkových reproduktorov s technológiou Dolby Digital Plus vám umožní si vaše obľúbené médiá poriadne vychutnať kdekoľvek na cestách. Svižný chod systému Android verzia 4.1 zaistí dvojjadrový procesor a nechýba ani prítomnosť moderných technológií, ako je napríklad GPS čip alebo bezdrôtová Wi-Fi. Celý svet zábavy budete mať s tabletom Lenovo IdeaTab priamo vo vašej dlani a bude len na vás, ako si ho užijete.

 

Vylepšený zvuk

Užívajte si kvalitného zvukového sprievodu všetkých multimediálnych činností vrátane sledovania videí, hrania hier či počúvania hudby. Dvojica stereo reproduktorov, ktoré sú od seba dostatočne vzdialené a orientované priamo na vás, vám poskytnú nevšedné zážitky z každého ich počúvania.

Dolby Digital Plus

Technológia Dolby Digital Plus vylepšuje kvalitu zvuku, zvyšuje maximálnu hlasitosť a zaručuje perfektný zvuk bez skreslenia, či už počúvate cez slúchadlá, či používate predné stereo reproduktory.

Kompletná rozšíriteľnosť

Nenechajte sa nijako obmedzovať a využívajte tablet naozaj naplno. Pre uloženie vašich dát máte k dispozícii integrovanú pamäť o celkovej kapacite 16 GB, ktorú však ľahko rozšírite pomocou MicroSD kariet. MicroUSB port slúži okrem nabíjania aj pre pripojenie najrôznejších periférií od USB flash diskov (OTG kábel nie je súčasťou balenia) až po myš alebo klávesnicu.

Dokonale živý obraz

Tablet Lenovo IdeaTab A1000 je vybavený HD displejom s jemným rozlíšením a ponúkne vám čisté a jasné farebné podanie vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. 72% farebná škála je zárukou živých farieb videí i fotografií a smelo konkuruje omnoho drahším tabletom. Skvele zapadne do vrecka Vďaka miniatúrnym rozmerom s hrúbkou ľahko cez 10 mm a váhou 340 gramov sa z tabletu IdeaTab stáva ideálny spoločník pre čítanie, počúvanie hudby či surfovanie na internete a navyše ho ľahko schováte do vrecka, keď ho zrovna nebudete chcieť používať.

V kontakte so svetom

Silná batéria je základom dlhej výdrže a tablet IdeaTab vydrží surfovať na internete cez bezdrôtovú technológiu Wi-Fi neuveriteľných 8 hodín. Spojiť sa s vašimi blízkymi tvárou v tvár môžete vďaka zabudovanej webkamere a súbory medzi vaším mobilným telefónom a tabletom prenesiete pomocou technológie Bluetooth.

Lenovo IdeaTab A1000 (59-383590) čierny
Lenovo IdeaTab A1000 (59-383590) čierny
Lenovo IdeaTab A1000 (59-383590) čierny