Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna

Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna

Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna

Kód výrobku: 80RU00F3CK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Najpredávanejšie Lacné notebooky

1
2
3

Výkonný notebook Ideapad 700 od spoločnosti Lenovo je pripravený pre užívateľov, ktorí sa neuspokoja s kompromismi. Ponúka totiž profesionálny vzhľad, vysoký výkon i špičkové funkcie, ktoré ocenia ako tí, ktorí potrebujú notebook pre prácu, tak tí, ktorí ho plánujú využívať na hranie hier.

Krásny na pohľad

Už na prvý pohľad je zrejmé, že model nesúci označenie 80RU00F3CK nie je žiadny tuctový prístroj. Profesionálna konštrukcia, vynikajúce spracovanie a matný čierny dizajn totiž dodávajú na vážnosti nielen samotnému modelu, ale aj vám. Aj napriek vysokej kvalite spracovania sa však zároveň podarilo zachovať nízku hmotnosťa notebook je tak pripravený na bezproblémové prenášanie. To uľahčí život všetkým, ktorí majú v pláne so sebou prístroj každý deň nosiť do kancelárie či na LAN party.

Po otvorení veka váš zrak upúta veľký 15,6"displej s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Ten sa navyše môže pýšiť technológiou IPS, ktorá je zárukou krásnych a živých farieb a širokých pozorovacích uhlov. Dohromady sa tak môžete tešiť na maximálne detaily a úžasný obraz, čo oceníte najmä pri sledovaní filmov alebo hranie hier.

Špičkový výkon

Pod kapotou potom notebook ukrýva ďalšie prekvapenie. Intel Core i7-6700HQ, teda poslednú generáciu špičkových procesorov od firmy Intel. Ten sa môže pochváliť frekvenciou až 3,50 GHz a spolu s 8 GB operačnej pamäte, tak zaistí svižný a bezproblémový chod operačného systému aj všetkých nainštalovaných aplikácií.

Grafická karta Nvidia GeForce GTX950M s 2 GB vlastnej pamäte sa potom postará o viac než dostatočný výkon pre vaše grafické programy, počítačové hry aj rýchle vykresľovanie všetkých grafických prvkov. Môžete sa tak spoľahnúť na rýchlu a bezproblémovú editáciu fotografií a videa, nesekavý beh vašich videohier aj plynulé sledovanie filmov vo vysokom rozlíšení.

Vynikajúce vlastnosti

Pre vaše dáta si model 80RU00F3CK prichystal pevný disk s kapacitou 1 TB, ktorý bezpečne vystačí na veľké množstvo najrôznejších súborov, vrátane hier a HD filmov. Na pripojenie externých periférií možno využiť konektory HDMI, USB 2.0 alebo USB 3.0, ktorý sa pýši najmä desaťnásobným prenosovými rýchlosťami. Pripojenie na internet potom vykonáte buď cez LAN konektor RJ-45 alebo bezdrôtovú technológiu Wi-Fi.

Na notebooku je predinštalovaný operačný systém Windows 10, ktorý ponúka celý rad vylepšení a užitočných funkcií. Medzi tie patrí napríklad inovované tlačidlo Štart, nový webový prehliadač Edge, rýchle vyhľadávanie alebo obchod s aplikáciami Windows Store.

Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna
Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna
Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna
Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna
Lenovo IdeaPad 700 80RU00F3CK, čierna