Menu
Menu

Koss UR/10 (doživotná záruka)

Koss UR/10 (doživotná záruka)

Koss UR/10 (doživotná záruka)

Kód výrobku: UR10

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
2
Skladom
3
Skladom

Praktické domáce slúchadlá Koss UR/10 sú určené od menej náročných až po náročných užívateľov. Vychutnajte si hudbu či filmy s dokonalým čistým zvukom a nerušte ľudí okolo vás. Frekvencia slúchadiel 60 - 20000 Hz a citlivosť slúchadiel 94dB sú parametre, ktoré si zamilujú absolútne všetci, pretože s nimi bude váš zvuk očarujúci. 1,2 m dlhý kábel vás nebude nijak obmedzovať v pohybe ale ani vám zavadzať. Slúchadlá Koss UR/10 v čiernom a bielom prevedení nie sú len dokonale kvalitné, ale aj skvele vyzerajú. Ich štýlový dizajn si musíte zamilovať. S 3,5 mm konektorom zapojíte slúchadlá takmer do všetkých zariadení. U nás ich zoženiete za túto super nízku cenu. Taká skvelá ponuka sa jednoducho neodmieta! Preto si kúpte domáce slúchadlá Koss UR/10 ešte dnes a určite neľutujete.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss UR/10 (doživotná záruka)
Koss UR/10 (doživotná záruka)
Koss UR/10 (doživotná záruka)